Данілов заявив про запуск деколонізації РФ

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що розв’язавши проти України повномасштабну війну, Росія запустила процес власної деколонізації, а 24 лютого стало днем ​​найбільшої геополітичної російської катастрофи.

Про це у четвер, 28 лютого, він написав у Facebook.

За словами секретаря РНБО, в РФ запустився процес остаточної деструкції пострадянського простору та «деколонізації російської квазіфедерації».

Також Данілов перерахував «досягнення» та перспективи Росії.

По-перше – запущено механізм втрати домінуючого впливу Росії на країни, що входять до складу СНД. РФ продемонструвала, що вона є реальною та безпосередньою загрозою державному існуванню країн пострадянського простору.

По-друге – країни Центральної Азії та Кавказу розпочали динамічну переорієнтацію власного стратегічного зовнішньополітичного вектора з Росії на інші держави – Туреччину, ЄС, Китай – які можуть виступити гарантами їхньої безпеки від постімперських рецидивів.

Крім цього, руйнується роль та значення міждержавних об’єднань ОДКБ, ЄЕП, які починають розглядатися їхніми учасниками як загроза національному суверенітету та інструменти російської зовнішньополітичної експансії.

По-четверте, на думку Данілова, дано старт відцентровим рухам для національних республік та інших народів, які тимчасово входять до складу РФ. Татарстан, Ічкерія, Саха, народи Сибіру, ​​Уралу, Далекого Сходу та багато інших стають на шлях усвідомлення свого колоніального статусу, пробудження національної самосвідомості та готовності до боротьби за своє незалежне існування.

І нарешті – формуються всі необхідні передумови для фрагментації «російського федерального квазіутворення», руйнування системи управління, побудованої на насильстві, для активних акцій суспільної непокори та розгортання визвольного руху національних республік та народів проти кремлівської влади.

На думку секретаря РНБО, весь демократичний світ має допомогти національним республікам та народам позбутися колоніального придушення з боку РФ для реалізації своїх міжнародно визнаних прав на незалежність, самовизначення та від’єднання.

Читать ещё:  Минкульт внес трех популярных российских актеров в «черный список»

«Свобода народів – це повна деколонізація Росії. Деколонізація, дерусифікація та денуклеаризація ерефії», — резюмував Данілов, додавши, що ЗСУ допоможе «вирвати гнилі та отруйні російські імперські зуби».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.