Южноукраїнськ. ПОПРОЩАЛИСЯ З ГЕРОЄМ.

12 травня громада понесла ще одну болісну втрату — під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій в районі Дробишева Донецької області загинув наш земляк Віталій Поживітько, старший стрілець 1 десантно-штурмового взводу 3 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону, що був призваний на військову службу 28 серпня 2019 року. Сьогодні на площі біля Палацу культури южноукраїнці провели героя в останній шлях.

Зі словами співчуття до рідних загиблого та до всіх присутніх звернулись секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко, військовий комісар Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Микола Живогляд, представник адміністрації ВП ПАЕС Олександр Стоянов та головний інженер енергоремонтного підрозділу ВП ПАЕС Сергій Шпирко.

Після хвилини мовчання южноукраїнці попрощалися з Віталієм Поживітьком та поклали на його труну безліч квітів. Героя, що віддав своє життя у боротьбі з російським агресором, в останній шлях проводжали на колінах. Йому було лише 35 років.

Джерело

Читать ещё:  Южноукраїнськ - Переховуєшся від суду – отримай запобіжний захід!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.