ЯК ВИКЛИКАТИ «ШВИДКУ» В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ

Війна внесла  зміни в роботу фахівців «швидкої», проте, як і раніше, вони виїжджають на виклики. Адже від того, наскільки швидко вони будуть на місці й нададуть допомогу, залежить життя та здоров’я людей.

Чи приїде до мене «швидка» під час дії воєнного стану чи комендантської години?

«Швидка» продовжує працювати цілодобово і виїжджає на виклики навіть під час комендантської години. Проте пацієнтам слід пам’ятати умови, за яких слід викликати бригаду екстреної допомоги.

Телефонувати на номер 103 варто за невідкладних станів та таких, що загрожують життю та здоров’ю людини й можуть призвести до різкого погіршення стану у разі ненадання екстреної медичної допомоги. Про це можуть свідчити проблеми із диханням або його відсутність, критичні кровотечі.

Диспетчер «швидкої» спілкується з абонентом і приймає рішення щодо подальших дій. Якщо є відповідні підстави, він направляє бригаду до пацієнта. Якщо ж таких підстав немає, то консультація може бути надана телефоном.

Рішення щодо необхідності госпіталізації ухвалює лікар бригади «швидкої» на основі наявного симптомокомплексу конкретного пацієнта.

За оголошення повітряної тривоги можлива затримка у виїзді бригад «екстренки». Це пов’язано з тим, що загроза існує і для медиків також.

Тому громадянам варто бути уважними й не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Адже перебуваючи у безпеці ви захищаєте себе та зменшуєте навантаження на лікарів та роботу екстрених служб.

Читать ещё:  Графік роботи консультативної поліклініки з 21.12.2020 по 24.12.2020

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *