ЯК ДІЯТИ У ВИПАДКУ ПЕРЕБОЇВ ІЗ МОБІЛЬНИМ ЗВ`ЯЗКОМ

З часу початку повномасштабного вторгнення РФ до нашої держави українські лікарі не припиняють надавати медичну допомогу.

За тиждень бойових дій жодних сумнівів немає: окупанти прицільно обстрілюють цивільну та критичну інфраструктуру, намагаючись позбавити людей медичної допомоги, зв’язку, їжі та інших необхідних для життя речей. Їх мета – створити гуманітарну катастрофу та посіяти паніку серед наших громадян.

У таких умовах держава та мобільні оператори роблять все, щоб жодних перебоїв із мобільним зв’язком не було. І хоча масового відключення зв’язку не буде, проте треба знати як діяти у випадку перебоїв із мобільним зв’язком.

Наводимо кілька рекомендацій на випадок такої ситуації за умови необхідності отримання медичної допомоги:

  • Вивчіть адресу та маршрут до найближчого закладу охорони здоров’я. Пам’ятайте, що виходити з будинку чи укриття можна лише у випадку, коли це не загрожує власній безпеці.
  • Майте поруч аптечку із всім необхідним і запасом ліків, які приймаєте постійно. Не виходьте без аптечки на великі відстані. Носіть із собою кровоспинний джут/турнікет за наявності. Раніше ми вже розповідали, що необхідно мати в аптечці для надзвичайної ситуації https://bit.ly/3pAumM9
  • Знайте, як надати першу допомогу. Нагадуємо, тут ми пояснювали, як допомогти людині в критичній ситуації та не дати їй померти до приїзду медиків https://bit.ly/3Isp3G6
  • Прочитайте інструкції, що можуть врятувати життя https://bit.ly/3M84XTR
  • Слідкуйте за повідомленнями та рекомендаціями щодо надання медичної допомоги цивільному населенню від військово-цивільної адміністрації у своєму регіоні на офіційних каналах.

Зберігайте спокій, не піддавайтесь паніці, перевіряйте інформацію та будьте готовим до будь-якої ситуації!

Разом до перемоги!

Читать ещё:  Графік роботи консультативної поліклініки з 27.04.2020 по 30.04.2020

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.