Южноукраїнськ — КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН

ПЛАВАННЯ

Южноукраїнськ -  КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИНВихованці відділення плавання спорткомплексу (СК) «Олімп» управління соціальних об’єктів (УСО) ВП ЮУАЕС під керівництвом тренера-викладача Олександри Дозорцевої з 15 по 19 лютого брали участь у зимовому чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів у м. Дніпро у складі команди Миколаївської області.

Понад 500 учасників, серед яких більшість спортсменів спеціалізованих спортивних шкіл та училищ олімпійського резерву – кандидати та резерв до молодіжної та Національної збірної команди України – змагалися на базі палацу водних видів спорту «Метеор» у 5 стилях плавання на різних дистанцій чемпіонату України.

Враховуючи досить високий ранг офіційних змагань та рівень спортивної підготовки його учасників, які протягом багатьох років мають змогу проводити в басейні дворазові тренування на день, тренерсько-викладацький склад СК «Олімп» розумів, що не варто очікувати медалей від наших юнаків та дівчат. Але сподівався, що наші спортсмени гідно представлять Миколаївщину на цих змаганнях та за результатами своїх виступів увійдуть до десятки найкращих плавців України.

І наші юні спортсмени виконали поставлену перед ними задачу! Три вихованця южноукраїнської школи плавання на різних дистанціях чемпіонату України увійшли до десятки найкращих. У Романа Шепеля (2005 р.н.) — 7 місце на дистанції 200 м та восьме – на 400 м вільним стилем, його товариш по команді Олександр Ковальов (2006 р.н. ) став восьмим на дистанції 50 м брас. Поліна Зубрич (2007 р.н. ) виборола два восьмих місця на дистанціях 50 та 100 м та десяте на дистанції 200 м на спині.

 

СПОРТИВНА АЕРОБІКА

Южноукраїнськ -  КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИНКоманда Миколаївської області з 17 по 19 лютого була представлена на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед учнів южноукраїнськими красунями – вихованками відділення спортивної аеробіки СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС під керівництвом тренера-викладача Тетяни Балабанової. Участь у змаганнях у м. Житомир  взяли 205 спортсменів з 8 областей нашої держави: Київської, Одеської, Запорізької, Житомирської, Сумської, Вінницької, Донецької та Миколаївської.

Читать ещё:  Порошенко подписал Указ о повышении зарплат военным на 30%

Результатами виступу нашої команди стали «бронзові» нагороди у командних видах змагань: командній аеробіці «аероденс» серед кадетів та аеробній гімнастиці «групи» серед кадетів.

Вітаємо южноукраїнських спортсменок Анну Чеботарьову, Маріанну Балабанову, Анастасію Турік, Діану Ситнік, Марію Огренчук, Діану Огренчук, Вікторію Серебрякову, Катерину Мартиненко та тренерів-викладачів команди Тетяну Балабанову і Катерину Івановську.

 

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Южноукраїнськ -  КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН19 лютого у місті Одеса відбувся відкритий фестиваль Одеської обласної ДЮСШ з художньої гімнастики «Валентинка». Щорічний традиційний турнір зібрав у цьому році найчарівніших представниць цього виду спорту з 6 спортивних клубів Одеси, Ізмаїла, Миколаєва, Южноукраїнська, с. Красносілка Одеської області та спортсменок з міста Кишинів (республіка Молдова).

Результатом виступу южноукраїнських дівчат відділення художньої гімнастики СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС на цих змаганнях стали 9 медалей різного ґатунку! Першими стали Анастасія Пірон (2004 р.н., булави, м`яч), Вероніка Бровкова (2007 р.н., булави, м`яч), Катерина Нестеренко (2004 р.н., скакалка, м`яч), Віолетта Радченко (2010 р.н., скакалка, булави), Римма Юдова (2009 р.н., булави, стрічка) та Софія Травянко (2011 р.н., обруч, стрічка). Другі місця — у Софії Кравцової (2007 р.н., обруч, м`яч) та Ксенії Абдулаєвої (2010 р.н., вправи без предмету, обруч). Дар`я Молдован (2009 р.н., булави, м`яч) стала третьою.

 

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Южноукраїнськ -  КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН18-20 лютого у м. Києві відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Олександра Колчинського серед юнаків 2007-2009 р.н.

Вшанувати пам`ять прославленого українського борця греко-римського стилю на турнір до Києва завітали 175 спортсменів з 11 областей нашої держави та представники команди Республіки Молдова.

Крім юних спортсменів вікової категорії U-15, на змаганнях були присутні олімпійський чемпіон Токіо 2020 Жан Беленюк та срібний призер Олімпіади Токіо 2020 Парвіз Насібов — українські олімпійці греко-римського стилю, які своїми виступами на міжнародних аренах продовжують славетні традиції Заслуженого майстра спорту СРСР Олександра Колчинського.

Читать ещё:  Южноукраїнськ - Щорічний Міжрегіональний чемпіонат по спідкубінгу

Южноукраїнська команда у складі 3 спортсменів та тренера-викладача СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС Бутхузі Карая здобула на турнірі повний комплект медалей.

1 місце – Переута Єгор (2007 р.н., в.к. до 75 кг)

2 місце – Богдан Євген (2008 р.н., в.к. до 57 кг)

3 місце – Величко Владислав (2009 р.н., в.к. до 41 кг)

19 лютого місто Салдус (Латвія) приймало учасників міжнародного турніру з греко-римської боротьби серед юнаків 2009-2010 р.н. та 2012-2013 р.н.

Южноукраїнськ -  КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИНПонад 250 учасників — представників країн Латвії, Литви, Естонії та України змагалися протягом дня на двох борцівських килимах у 15 вагових категоріях.

Цікаво, що команда України на вищевказаних змаганнях була представлена тільки командою южноукраїнських борців у складі 3 спортсменів та тренера-викладача СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС Дениса Чебанова.

Повернулися южноукраїнці з турніру з одною медаллю вищого ґатунку, незабутніми враженнями та спортивним досвідом участі в змаганнях зі спортсменами країн Балтії.

Чемпіоном турніру у ваговій категорії до 30 кг став Максим Сулімов (2012 р.н.). За крок до медалі зупинився ще один наш спортсмен – Ілля Туряк, який впевнено отримав дві перемоги у попередніх сутичках, але програвши зустріч за вихід в фінал та сутичку за бронзову нагороду, посів 5 місце.

Приємно, що чемпіоном у ваговій категорії до 35 кг став Кирило Клопов (2011 р.н.) – хлопець, який починав свої заняття греко-римською боротьбою у  Южноукраїнську та протягом 4 років тренувався під керівництвом тренерів-викладачів СК «Олімп» УСО Б.Карая та Д.Чебанова. У березні 2020 року хлопець разом з батьками переїхав з м. Южноукраїнська до Литви та за два місяці став переможцем чемпіонату Литовської республіки з греко-римської боротьби серед спортсменів своєї вікової категорії, що є ще одним з показників професіоналізму роботи тренерсько-викладацького складу южноукраїнської секції греко-римської боротьби.

Читать ещё:  Южноукраїнськ — ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.