На конференції організації молоді Южно-Української АЕС обрали нового голову

На Южно-Українській АЕС 29 грудня відбулася звітно-виборча конференція Організації молоді первинної профспілкової організації (ОМ ППО) ЮУАЕС та Організації молоді Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок. 48 делегатів заслухали звіти про роботу організацій та окреслили плани на 2022 рік.

Конференція пройшла під головуванням очільника ОМ ППО ЮУАЕС Михайла Костюченка, за участю голови профспілкового комітету Сергія Сніткова та голови Організації молоді Атомпрофспілки (ОМА) Павла Олещука.

Голова молодіжного руху Южно-Української АЕС Михайло Костюченко у своєму звіті за 2017-2021рр. наголосив на вагомих здобутках у пріоритетному напрямку роботи молодих атомників – виробничому. Приємним моментом у перебігу конференції стало нагородження найактивніших членів організації грамотами та подарунками. Молоді южноукраїнські працівники посіли два других та два третіх місця у міжгалузевому конкурсі професійної майстерності, який відбувся цьогоріч на РАЕС.  Протягом п’яти років 47 спілчан презентували власні проєкти на конкурсах наукових доповідей на рівні АЕС та НАЕК «Енергоатом», де здобули два перших і три других місця. Цього року переможцем конкурсу в компанії за виробничим напрямком став інженер відділу ядерної безпеки Віталій Щербатий.

Спортивна команда Організації молоді ЮУАЕС неодноразово виборювала призові місця у різних змаганнях і спартакіадах, які традиційно проводить Компанія «Енергоатом» та її профспілкова організація. Окрім того, кращі спортсмени енергокомплексу у складі команди  НАЕК «Енергоатом» та Атомпрофспілки гідно представили компанію на міжнародних змаганнях у Болгарії. На постійній основі відбуваються внутрішні змагання зі стрітболу, пляжного волейболу, більярду, спортивного орієнтування, пейнтболу, та кіберспорту.

Доброю традицією атомної молоді є шефство над Центром соціально-психологічної реабілітації дітей. До Дня захисту дітей для малюків придбали дитячий ігровий майданчик, до Дня Святого Миколая – іграшки. Також було проведено шашковий турнір. Молоді працівники допомагають центру не тільки на свята, а й протягом усього року, зокрема з устаткуванням харчового блоку та ремонтом душових кімнат. Не залишаються поза увагою і першокласники міста енергетиків, у День знань вони отримують безкоштовне морозиво та розваги на батутах і електромобілях.

Читать ещё:  Увага! Перевірка сирен у місті

Члени організації молоді ВП ЮУАЕС організовують самі та беруть активну участь в наших екологічних місячниках і суботниках.

Протягом останніх років молоді атомники також долучалися до акцій протесту «СТОП трудовому рабству» та проти арешту рахунків НАЕК «Енергоатом».

Цікаве та насичене і культурно-масове життя Організації молоді. Команда  КВН Южно-Української АЕС «Ремонту не підлягає», яка багато років поспіль посідала призові місця на конкурсах завершила свої виступи. Натомість на конференції було анонсовано створення нової команди КВН «Свої». Цьогоріч вперше було проведено пізнавальний захід «Енергоквест», який спрямований на вивчення цікавих об’єктів нашого міста.

Підсумовуючи роботу організації, профспілковий лідер подякував адміністрації підприємства та профспілковому комітету за сприяння та підтримку в роботі.

«Окремі слова подяки – членам молодіжної організації. Всі ці заходи не відбулися би без вас – молоді активісти. Ви, не рахуючись з власним часом та сімейним затишком, організовуєте всі ці події. Без вас у мене нічого б не вийшло», — підкреслив Михайло Костюченко.

Зразковою назвали діяльність ОМ ППО ЮУАЕС члени президії конференції – Сергій Снітков та Павло Олещук. Вони наголосили на здобутках та активності молоді енергокомплексу.

За підсумками звітної конференції, роботу Організації молоді у 2021 році одноголосно визнано задовільною. Новим головою обрано Євгена Мітченка.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *