Южноукраїнськ — СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

В період з 24 по 26 вересня спортсмени спорткомплексу «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС прийняли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «Україна Кубок Суворовця», які вже третій рік поспіль проходять у м. Олешках Херсонської області.

На протязі трьох днів турніру 145 учасників з 10 регіонів країни змагалися на різних дистанціях. Здобутками нашої команди стали 16 медалей різного ґатунку!!! В особистому заліку призерами змагань стали:

1 місце – Агафонов Дмитро            АУП   (довга дистанція, група Ч-35)

1 місце – Агафонов Дмитро            АУП   (коротка дистанція, група Ч-35)

1 місце – Руснак Максим                  (середня дистанція, група Ч-16)

2 місце – Руснак Максим                  (довга дистанція, група Ч-16)

2 місце – Руснак Максим                 (коротка дистанція, група Ч-16)

2 місце – Руснак Максим                (за сумою 3-х днів змагань, група Ч-16)

2 місце – Волков Олександр           АУП   (довга дистанція, група Ч-21Е)

2 місце – Ляблін Віктор                  АУП   (середня дистанція, група Ч-55)

3 місце – Ляблін Віктор                  АУП   (довга дистанція, група Ч-55)

2 місце – Синиця Лев                     (довга дистанція, група Ч-10)

2 місце – Синиця Лев                      (коротка дистанція, група Ч-10)

2 місце – Синиця Лев                      (за сумою 3-х днів змагань, група Ч-10)

3 місце – Синиця Лев                       (середня дистанція, група Ч-10)

2 місце – Кожухар Ганна                   (коротка дистанція, група Ж-10)

Читать ещё:  Южноукраїнськ. ГРАФІК ВИДАЧІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

3 місце – Кожухар Ганна                  (середня дистанція, група Ж-10)

3 місце – Кожухар Ганна                (за сумою 3-х днів, група Ж-10)

Головною метою таких змагань, де пліч-о-пліч змагаються спортсмени різних вікових категорій, є не тільки кількість та якість завойованих медалей, а й чудова можливість для молодого покоління спортсменів перейняти досвід більш досвідчених товаришів по команді.

Тренерсько-викладацький склад секції спортивного орієнтування висловлює щиру подяку нашим спортсменам –

Агафонову Дмитру,

Агафоновій Олені,

Волкову Олександру,

Волковій Валентині,

Трушкову Денису,

Лябліну Віктору

та іншим южноукраїнським ветеранам спорту, які своїм життєвим прикладом демонструють нашим дітям активний спосіб життя та любов до фізичної культури та спорту, приймаючи участь у змаганнях такого рангу!

Южноукраїнськ - СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ
На фото зліва направо: Головченко Богдан, тренер-викладач СК «Олімп» УСО Бінюк Ірина Володимирівна, Довженко Анатолій, Синиця Лев, Кожухар Сергій, Галітко Платон, Руснак Максим, Кожухар Ганна, Волкова Валентина, Волков Олександр, Ляблін Віктор
На фото: Волкова Валентина, Ляблін Віктор, Трушков Денис, Агафонова Олена, Волков Олександр, Агафонов Дмитро