Блок №2 ЮУАЕС: ремонт і реконструкція (дайджест ППР станом на 8 липня)

Станом на 8 липня 2021 р. (34 доба планово-попереджувального ремонту (ППР*) на другому енергоблоці ЮУАЕС виконували наступні роботи:

— підготовка до прокрутки електродвигунів головних циркуляційних насосів 1,3 на холостому ході;

— ремонт обладнання другого каналу системи безпеки;

— прокачування масла системи змащування турбіни по 1-у контуру;

— гідроочищення теплообмінних трубок конденсатора турбіни;

— підготовка до опресовування конденсатора (нижній ярус) турбіни.

Згідно з «Програмою заміни тепломеханічного обладнання (ТМО)» виконуються роботи з реконструкції системи охолодження газоохолоджувачів генератора зі встановленням пластинчатих теплообмінників. На теперішній час триває монтаж трубопроводів.

З метою забезпечення повної відповідності технічних засобів контролю бору чинним нормативним документам виконуються роботи з модернізації нейтронних аналізаторів НАР-Б. На теперішній час ведеться монтаж датчиків боромірів, трубопроводу, кабельнопровідникової продукції та обв’язка встановлених проточних датчиків.

 

Довідково:

*Планово-попереджувальний ремонт (ППР) — проведення у заздалегідь заплановані терміни ремонту та обстеження обладнання для підтвердження його технічного стану. Під час ППР виконується також заміна та модернізація обладнання, направлені на підвищення безпеки, надійності та техніко-економічних показників роботи станції. Інша обов’язкова процедура ППР — перевантаження ядерного палива. На кожному енергоблоці АЕС ППР проводиться щорічно.

Енергоблок №2 ЮУАЕС 5 червня відімкнено від мережі для виконання середнього ремонту тривалістю 65 діб.

Джерело

Читать ещё:  На Николаевщине четверо в масках связали и пытали пенсионера

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *