Блок №2 ЮУАЕС: ремонт і реконструкція

Станом на 24 червня 2021 р. (20 доба планово-попереджувального ремонту (ППР*) на другому енергоблоці ЮУАЕС виконували наступні роботи:

— вивантаження активної зони реактора;

-вихорострумовий контроль теплообмінних трубок парогенератора №4 та перемичок парогенератора №4;

— ремонт обладнання та арматури 3-го каналу системи безпеки;

— турбіна: ремонт лінії валу, системи автоматичного регулювання та захисту, підшипників №7, 13;

— гідроочищення теплообмінних трубок конденсатора турбіни.

 У рамках реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС виконувалась:

— заміна вогнезахисного та теплоізоляційного покриття технологічних трубопроводів у кабельних приміщеннях захисту (нанесення вогнезахисного покриття).

Згідно з «Програмою заміни тепломеханічного обладнання (ТМО)» виконуються роботи з реконструкції системи охолодження газоохолоджувачів генератора зі встановленням пластинчатих теплообмінників. На теперішній час ведуться підготовчі роботи до монтажу обладнання та трубопроводів.

З метою забезпечення повної відповідності технічних засобів контролю бору чинним нормативним документам виконуються роботи з модернізації нейтронних аналізаторів НАР-Б.

 

Довідково:

*Планово-попереджувальний ремонт (ППР) — проведення у заздалегідь заплановані терміни ремонту та обстеження обладнання для підтвердження його технічного стану. Під час ППР виконується також заміна та модернізація обладнання, направлені на підвищення безпеки, надійності та техніко-економічних показників роботи станції. Інша обов’язкова процедура ППР — перевантаження ядерного палива. На кожному енергоблоці АЕС ППР проводиться щорічно.

№2 ЮУАЕС 5 червня  відімкнено від мережі для виконання середнього ремонту тривалістю 65 діб.

Источник

Читать ещё:  Подсчитано количество евреев во всем мире

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *