Поранений на Донбасі військовий, який втратив ногу та пам’ять, розшукує побратимів

Побратими військового Ровенчука Ігоря Васильовича родом із села Слобода Коломийського району Івано-Франківської області просять небайдужих про допомогу. Про це повідомляє військовий Мирослав Забарило у Фейсбуку.

4 червня 2016 року він отримав вогнепальне осколкове сліпе поранення м’яких тканин лівої стопи внаслідок чого втратив ногу.

Зараз солдат резерву Ігор Ровенчук із позивним «Гуцул» перебуває в Коломийському обласному госпіталі ветеранів війни.

«Стан депресійний, пригнічений, тиждень тому похоронив батька, залишилася старенька хвора мати, погано пригадує події, точні дати, прізвища.

Пам’ятає побратимів з позивними «Золотий» з Боярки, веселий «Док Чорний» з Борисполя, що були разом на позиціях та Лис Іван з Микуличина, командирів — капітан Лєбєдєв, комбат — Громадський.

Інформація потрібна щоб дати свідчення про обставини поранення. Друзі, прохання відгукнутися та допомогти побратиму отримати належні йому виплати та пенсію. Якщо у когось є інформація – пишіть, дзвоніть! Допоможіть, будь ласка!», — пише Мирослав Забарило.

Контакти: 0687476104 — «Гуцул»; 0676728930 — координаційна рада центру допомоги АТО/ООС Мирослав; 0988129877 — швагро Мирослав.

Джерело

Читать ещё:  Тарас Кремінь, кандидат на посаду мовного омбудсмена

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *