Южноукраїнськ — ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! У НАС З’ЯВИЛИСЯ НОВІ ЛІКАРІ

У Некомерційному комунальному підприємстві «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (далі — НКП «ЮУ МЦПМСД») розпочала роботу лікар-терапевт Дяченко Тетяна Анатоліївна, яка у 2014р. закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікарська справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

У 2016 р. атестувалась на визначення знань та практичних навиків, де було присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Внутрішні хвороби».

Також нещодавно в НКП «ЮУ МЦПМСД» почав працювати лікар-терапевт Пастушок Роман Петрович, який у 2015р. здобув диплом спеціаліста у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського, де йому було присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Внутрішні хвороби».

З 2017 по 2018 р. працював лікарем приймального відділення Березнівської центральної районної лікарні. В 2018-2019 рр. працював на посаді лікаря-терапевта в Березнівському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги.

В НКП «ЮУ МЦПМСД» розпочала роботу лікар-педіатр Задорожнюк Наталія Юріївна, яка у 2018р. закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова і отримала освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю «Педіатрія» та здобула професійну кваліфікацію лікаря.

У 2020р. атестувалась на визначення знань та практичних навиків, де було присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Педіатрія».

Джерело

Читать ещё:  Южноукраїнськ - ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ ВЛАСНИХ КАРТИН ВИКЛАДАЧА ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ АЛЬОНИ СКУЛЯР

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *