Южноукраїнська міська рада: заміна п’ятьох з 34 обранців. Дивиться повний перелік депутатів

Тервиборчком 7 листопада о 15:00 прийняв рішення зареєструвати депутатами Южноукраїнської міської ради Вознесенського району Миколаївської області 34 народних обранця від 6 партій.

Перелік відрізняється від того, що вказаний в Протоколі тервиборчкому «Про результати виборів депутатів Южноукраїнської Міської ради» та в Постанові №73 від 31.10.2020 «Про визнання обраними депутатами Южноукраїнської міської ради Вознесенського району Миколаївської області» ради Вознесенського району Миколаївської області».

Справа в тому, що п’ятеро з 34 обранців вирішили не бути депутатами Южноукраїнської міської ради, повідомив тервиборчком відповідними заявами.

Це Валерій Онуфрієнко (у зв’язку з виборами на посаду міського голови) та троє його соратників по партії «Слуга народу»: Олександр Кольчак, Галина Мороз та Світлана Устенко. Замість них виборча комісія зареєструвала депутатами Олександра Миронюка, Анну Сабанюк, Світлану Кравченко та Михайла Устюшенко.

Дмитро Литвиненко, який пройшов до Южноукраїнської міськради від партії «Пропозиція», поступився своїм місцем у раді Денису Кравченку.

Повний перелік депутатів Южноукраїнської міської ради в алфавітному порядку

1. Акуленко Олександр Анатолійович — Миколаївська обласна організація Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

2. Ананченкова Антоніна Вікторівна — Миколаївська обласна організація політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ».

3. Андрєєва Ольга Іванівна — Южноукраїнська міська організація Політичної партії «Сила людей»

4. Аркатов Дмитро Петрович — Миколаївська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

5. Горностай Сергій Валерійович — Миколаївська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

6. Губа В’ячеслав Володимирович — Миколаївська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

7. Єрьоменко Валентина Анатоліївна — Миколаївська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

8. Жебет Олександр Іванович — Миколаївська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

9. Заренок Андрій Анатолійович — Южноукраїнська міська організація Політичної партії «Сила людей»

Читать ещё:  У Зеленского не обнаружили следов наркотиков в крови - результаты анализов

10. Костов Андрій Іванович — Миколаївська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

11. Коноплянников Олег Володимирович — Миколаївська обласна організація Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

12. Кравченко Денис Володимирович — Миколаївська обласна організація політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ”»

13. Кривіцька Жанна Олександрівна — Миколаївська обласна організація політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»

14. Кудиба Ярослав Миколайович — Миколаївська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

15. Маілунц Каріне Еріківна — Миколаївська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

16. Мартинко Антоніна Валеріївна — Миколаївська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

17. Миронюк Олександр Степанович — Миколаївська обласна організація Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

18. Мірошник Дмитро Миколайович — Миколаївська обласна організація політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»

19. Москаленко Андрій Михайлович — Миколаївська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

20. Онищенко Сергій Олександрович — Миколаївська обласна організація Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

21. Паламарчук Лідія Володимирівна — Миколаївська обласна організація Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

22. Пелюх Микола Олександрович — Миколаївська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

23. Петрина Олена Володимирівна — Миколаївська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

24. Покрова Микола Васильович — Южноукраїнська міська організація Політичної партії «Сила людей»

25. Рибакова Людмила Анатоліївна — Миколаївська обласна організація політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»

26. Сабанюк Анна Вікторівна — Миколаївська обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

27. Савастру Анжела Вікторівна — Миколаївська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

28. Савченко Світлана Іванівна — Миколаївська обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

29. Снітков Сергій Михайлович — Миколаївська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

30. Стоянов Олександр Олександрович — Миколаївська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Читать ещё:  В Южноукраїнську. ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЇ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПЕРСПЕКТИВНИХ МІСЦЬ РОЗМІЩЕННЯ СУЧАСНИХ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД

31. Устюшенко Михайло Валерійович — Миколаївська обласна організація Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

32. Хлобистова Валерія Валеріївна — Южноукраїнська міська організація Політичної партії «Сила людей»

33. Шикерська Віра Леонідівна — Миколаївська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

34. Шаріфуллін Марат Анварович — Миколаївська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *