МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА РАДА: РЕЙТИНГ ПІДТРИМКИ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ НА ВИБОРАХ

Якби вибори до Миколаївської обласної ради проходили найближчим часом, то партія «Опозиційна платформа – За життя» (Юрій Загородній) отримала би 19,4%. За партію «Слуга народу» (Ганна Замазєєва) готові віддати голоси – 18,3%. За партію «Наш Край» (Юрій Кормишкін) – 15,2%.
За партію Шарія (Тетяна Кравчук) – 6,7%. За партію «Миколаївці» (Ігор Дятлов) – 5,8%. За партію «Європейська солідарність» (Михайло Талпа) – 5,3%.
Дослідження проведено Соціологічним центром «Громадська думка» в рамках проекту «Електоральні уподобання жителів регіонів України напередодні місцевих виборів 2020» з 29 вересня по 3 жовтня методом особистого інтерв’ю «обличчям до обличчя» («face to face») за місцем проживання респондентів з урахуванням нового поділу Миколаївської області на райони, міські, селищні та сільські об’єднані територіальні громади від 17 липня 2020 року.
Було опитано 2400 респондентів у віці від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення регіону за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) для одновимірних вимірювань при ймовірності 0,95 в цілому не перевищує +/- 1,9%. Всі наведені дані округлені до десятих. Контроль якості: 100% контроль на логіку заповнення; 30% телефонний контроль; 10% адресний контроль.
Поміж іншого, респондентам пропонувалося відповісти на запитання: «Якби в найближчу неділю проходили вибори до Миколаївської обласної ради, а бюлетень виглядав так, за яку політичну партію і кандидата від неї Ви б проголосували?»
Читать ещё:  Согласно новому закону, за издевательства над животными можно получить до восьми лет лишения свободы

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *