У інформцентрі ЮУАЕС привітали переможців інтернет-конкурсу «Я люблю Україну за…»

8 вересня у приміщенні інформаційного центру «Імпульс» ЮУАЕС урочисто привітали, вручили іміджеву продукцію та нагородили цінними призами переможців конкурсу, що проводився до Дня Незалежності  України.

Учасникам необхідно було продовжити вислів «Я люблю Україну за…»  Свої дописи вони розміщували на сторінці Южно-Українського енергокомплексу в соцмережі Facebook.

Організаторам конкурсу – фахівцям управління інформації  і громадських зв’язків ЮУАЕС досить важко було відібрати серед багатьох хороших дописів найкращі. Переможцями визнано Ірину Морозюк, Олексія Мандибуру та Аллу Невмержицьку. У розіграші Random удача посміхнулась Аллі Галінській і Анатолію Мелащенко.

«Я люблю Україну за борщ! Смачнючий, наваристий, червоний борщ що приготувала Мама! Гаряченький ти наливаєш його в тарілочку, кидаєш ложечку сметанки, ламаєш шматочок чорного, свіжого хлібу і прям Смачно! Ось за це я люблю Україну)». Олексій Мандибура

«Я люблю Україну за її людей! За цей щирий, гостинний, відкритий, незламний народ!

За сильних, мужніх, хоробрих чоловіків, які стають найкращими захисниками, батьками, чоловіками та синами… За прекрасних, добрих, люблячих жінок, які стають найкращими матерями, дружинами та доньками…

Люблю Її, за безмежні поля, широкі ріки, зелені ліси, високі гори, синє небо та золотаве сонце. За все те, що Вона дала мені, і дасть в майбутньому.

Я люблю Україну – бо вона найкраща». Алла Невмержицька

«Я люблю Україну за те, що це моя Батьківщина. Україна – це моя рідна земля, яка випромінює тепло та красу рідної домівки. Я вважаю, що любити свою державу треба не за щось, а тільки вже за те, що вона тебе прихистила та виростила. Як дитина щиро любить свою матір, так і кожен українець повинен любити свою державу, бо вона – єдина така, бо всі ми її діти.

Є люди, які вважають, що за кордоном краще. Та насправді це не так! Усім відомо, що на іншій землі приїжджих людей, які проміняли своє рідне на «гарне і блискуче» ззовні, усередині має зовсім інший вигляд. Мігрантів експлуатують, як дешеву робочу силу, не захищаються їх права. На мою думку, це є покарання для зрадників від Бога. Все, що їм залишається – читати останні новини в Україні, в інтернеті на unn.com.ua, адже приїхати сюди і побачити країну на власні очі можливості немає.

Інколи буває важко. На своєму життєвому шляху ми часто зустрічаємо багато проблем та невдач. Але від них не треба втікати, вважаючи, що десь там, у далекому краї буде легше і все враз стане на свої місця. У рідній стороні легше знайти відповіді на питання, що невтомно задає життя. Не дарма люди кажуть, що вдома й стіни допоможуть.

Та однієї любові замало. Ми зобов’язанні захищати, розбудовувати свою Вітчизну, щоб вона квітла і цвіла. Тоді і жити буде краще. Україна потребує нас – талановитих та енергійних патріотів, які б прославляли свою державу.

Народна мудрість каже: «Де народився – там і згодився». Щоб не сталося, я не покину свій рідний край, бо я тут народилася, бо я його люблю за те, що це мій дім, моя нене, моє натхнення!» Іринa Морозюк

Читать ещё:  Лучшие бомбардиры чемпионата мира по футболу в России по итогам турнира

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *