Профспілковий комітет ЮУАЕС привітав першокласників Южноукраїнська з Днем знань

Першого вересня в Южноукраїнську за парти сіли 388 першокласників. Усі дітлахи з нагоди Дня знань отримали подарунки від профспілкового комітету Южно-Української АЕС.

Такий формат привітання наймолодших школяриків обрали через пандемію. Турбуючись про здоров’я дітей, цього року було вирішено відмовитись від традиційного розважального свята, яке влаштовували вже три роки поспіль. «Коли небезпека мине, ми обов’язково повернемось до звичного формату відзначення Дня знань. Я завжди підкреслюю, що у южноукраїнських першокласників має бути своє свято. Городяни звикли збиратися на площі Палацу культури на випускний. Ми вітаємо старшокласників, що прощаються зі школою, вони випускають в небо повітряні кульки на згадку про свою школу. Хочеться, щоб схоже свято було і в тих, хто лише прийшов до школи відкривати для себе країну знань», — зазначив голова профспілкового комітету ЮУАЕС Сергій Снітков.

Аби вручити подарунки, що складалися з наплічника для змінного взуття та набору канцелярського приладдя, профспілковий комітет делегував в школи міста своїх представників. Вони не лише передали святкові набори першокласникам, а й від усього колективу Южно-Української АЕС привітали городян з Днем знань. За словами С.Сніткова, 1 вересня — це загальноміське свято, адже кожен з городян так чи інакше пов’язаний зі школою. Усі колись були першокласниками, водили до школи дітей та онуків і, як показує життя, цей процес нескінченний.

Джерело

Читать ещё:  Страшная смерть нашла украинского заробитчанина в Польше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *