ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОБ’ЄДНАННЯ ДРУЖИН І МАТЕРІВ БІЙЦІВ УЧАСНИКІВ АТО» РОЗПОЧАЛА ПРОЕКТ «ГРУПИ САМОДОПОМОГИ: РАЗОМ – МІЦНІШЕ!»

Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проект «Групи самодопомоги: Разом – міцніше!» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні для жінок з родин загиблих та ветеранів учасників АТО/ООС.

«Мета проекту – посилення програм соціального захисту вразливих жінок в умовах пандемії COVID-19 шляхом створення та подальшої менторської підтримки роботи 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Кіровоградській та Дніпровській областях».

В рамках проекту «Групи самодопомоги: Разом – міцніше!»:

Буде відібрано найбільш вмотивованих жінок-лідерок, які вже вийшли з кризового стану та готові допомагати іншим.

Для них проведуть дводенний семінар у Києві з тематики допомоги «рівний – рівному», методики захисту прав та методів співпраці з органами місцевого самоврядування.

Після семінару будуть розроблені індивідуальні плани розвитку груп.

Сформовано щонайменше 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Кіровоградській та Дніпровській областях. Групи формуватимуться за територіальною ознакою та за статусом учасниць.

Робота груп самодопомоги мобілізуватиме та гуртуватиме жінок з зазначених категорій, сприятиме покращенню зв’язків в середині громади, покращуватиме горизонтальну самоорганізацію жінок заради взаємодопомоги у вирішенні проблемних питань та захисті прав, як одна одної так і вразливих груп населення загалом.

Реєстрація на участь у проекті за посиланням: https://cutt.ly/td0VQbO або за телефоном 066-726-53-77 Наталя.

Джерело

Читать ещё:  Фотограф Брайан Маккарти "Война глазами ребенка". ВИДЕО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *