Южноукраїнськ. ЗАКІНЧЕННЯ ПЕРЕД ВЕЛИКИМ ПОЧАТКОМ. 30 — 31 липня у всіх навчальних закладах міста пройдуть святкові лінійки. Видео.

30 — 31 липня у всіх навчальних закладах міста пройдуть святкові лінійки, приурочені врученню свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2020 року.


Цей день стане часом, з якого розпочнеться відлік дорослого життя для 227 випускників. Серед них із золотою медаллю закінчили школу – 9 учнів, із срібною – 6. Протягом 11 років, все було зрозуміле і звичне: і школа, що стала майже рідною домівкою, і друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

Цей день – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці вчителів, сумлінного старання учнів, вболівання за своїх дітей батьків.

Цього дня хочеться сказати слова вдячності мудрим та творчим наставникам випускників – вчителям. Адже завдяки їхній праці наші діти досягли високих результатів в навчанні, отримали міцні знання, які допоможуть їм в житті. Дорогі вчителі! Зичимо Вам гарних учнів, міцного здоров’я та творчих успіхів на педагогічній ниві.

Шановні батьки, Ви завжди є, були і будете для своїх дітей надійною опорою.

Тому бажаємо Вам терпіння, витримки та здійснення всіх задумів і мрій ваших дітей.

Любі наші випускники!

Вітаємо вас із закінченням школи, з випускним днем! Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, любові в серці, а поруч будуть друзі, які підтримають і допоможуть!

Приймайте випробування з високо піднятою головою, і ніколи не опускайте руки.

Як би не було важко, пам’ятайте мудрі слова: «Навіть після сильного дощу з’являється яскрава веселка».

Ми бажаємо вам успішного життя, в якому переважатиме мир, радість та впевненість у завтрашньому дні.

Управління освіти міської ради

Читать ещё:  Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08 - 16.08.2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *