Очільник області зустрівся з громадою Арбузинщини

У п’ятницю, 17 липня, голова ОДА Олександр Стаднік разом з керівниками правоохоронних та контролюючих органів області та району зустрівся з громадою Арбузинщини.

Як зазначає очільник області, такі зустрічі дуже важливі, оскільки дають змогу громаді бути почутою, а владі – працювати над вирішенням проблемних питань, враховуючи думку людей.

Під час зустрічі першим було розглянуто питання місцевого будинку культури, який в 2000 році було визнано аварійним. Реконструкція районного будинку культури триває вже багато років, а заклад і досі не працює. По даному факту розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення та проводяться слідчі дії. З 2009 року справу не розслідувано. Враховуючи, що це питання відноситься до компетенції правоохоронних органів, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік дав доручення керівникам місцевої прокуратури та поліції якомога швидше розібратись в ситуації.

Крім того, розглянуто ситуацію стосовно необхідності ремонту територіальної автодороги загального користування державного значення Т- 1510 /М-24/ Арбузинка-Єланець — Нова Одеса 0+000км 24+500 протяжністю по Арбузинському районі 24,5 км. для відновлення якої необхідно виконання поточного, середнього, а в деяких місцях капітального ремонту.

Серед порушених питань – це й потреба будівництва нової спортивної зали та харчоблоку для комунального закладу “Арбузинська ЗОШ №1. Проблема полягає у протиріччі між потребою у забезпеченні високого рівня навчально-виховних послуг з розвитку фізичної культури та спорту та відсутністю належних умов їх реалізації в даному закладі.

Окрім цього, експерт офісу Уповноваженого Президентом України з прав дитини Павел Шульга розповів представникам громади про реформу Деінституціалізації — діти повинні виховуватись в сім’ях та мати якісні освітні, медичні, соціальні послуги на рівні району.

Серед приємних моментів — позитивна динаміка протидії злочинності на території району. Треба зазначити, що загальна кількість скоєних злочинів зменшилась у порівняні з першим півріччям 2019 року майже на 7 відсотків. Збільшилось розкриття наркозлочинів та кількість розслідуваних злочинів.

Читать ещё:  Украина не получит 500 миллионов евро от ЕС в марте

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *