Олександр Стаднік зустрівся з жителями Первомайська: «Працювати необхідно в одному напрямі – громада та влада, підставляючи один одному плече»

17 липня, голова ОДА Олександр Стаднік у рамках робочого візиту відвідав Первомайський район, де провів зустріч з керівниками правоохоронних і контролюючих органів області та району, керівництвом району та представниками громади.

На зустрічі розбиралися у восьмирічному земельному питанні зав’язаному на конфлікті між ПП «Перемога Народу» та ТОВ «Партнер – Агро». Земельна ділянка площею понад 1500 га є спірною через питання законності приватизації землі та орендного договору. За цей час відкриті чисельні цивільні та господарські справи. Наразі ситуація знаходиться на контролі райдержадміністрації, проте вирішення постійно відтягуєтся наступними позивами.

Голова ОДА Олександр Стаднік запропонував зустрітися особисто з керівником ТОВ «Партнер Агро» та представниками громади для вирішення цього питання.

Турбує жителів Первомайська і питання стосовно ліквідації Первомайської філії обласного госпіталю ветеранів війни. Це питання знаходиться на постійному контролі очільника області.

Крім того, порушено питання щодо кримінального провадження за фактом привласнення чужого майна службовими особами ТОВ БМУ-13.

«Хочу наголосити, що в ході досудового розслідування повідомлено про підозру у вказаному кримінальному провадженні посадовим особам. Після отримання висновка судово-почеркознавчої експертизи, це кримінальне провадження планується направити з обвинувальним актом до суду»- сказав Олександр Стаднік.

Також обговорили ряд нагальних та особистих питань, яких дуже багато.

«Буду тримати ці питання на своєму контролі. Я впевнений, що працювати необхідно в одному напрямі – громада та влада, підставляючи один одному плече. Тільки так, рік за роком, громада стане сильніше та міцніше!» — додав очільник області.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

Источник

Читать ещё:  Графік роботи консультативної поліклініки з 10.06.2019 по 14.06.2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *