ДЕНЬ МІСТА ЮЖНОУКРАЇНСЬКА. Музичні вітання

День міста Южноукраїнська  — це можливість зізнатися в любові до міста, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємось ним.

Пригадати досягнення, здобутки, надбання, якими славиться наше місто.

Місто Южноукраїнск пишається талантами його мешканців.

З нагоди Дня міста Южноукраїнська артисти колективу Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля вітають кожного з нас.

Рішенням Южноукраїнської міської ради від 30.04.2020 № 1864 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Южноукраїнська» Григорашу Валерію Васильовичу.

Григораш Валерій Васильович – Заслужений працівник культури України, почесний громадянин міста Южноукраїнська вітає кожного з 45-річчям міста Южноукраїнска.

Пісня «Южноукраїнський вальс» на вірші Юрія Узунова,, музика Валерій Григораш.

Музичне привітання до 45-річчя міста Южноукраїнська від артистки-вокалістки Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля Олени Додик.

Пісня «Вихід є» української співачки TARABAROVA.

Музичне привітання духового оркестру «Gard Band» з 45-річчям міста Южноукраїнька.

Відома композиція американської співачки  Billie Eilish — bad guy у виконанні духового оркестру.

Музичне привітання з 45-річчям міста Южноукраїнска від Заслуженого працівника культури України, почесного громадянина міста Южноукраїнська, керівника аматорського вокального колективу Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля Григораша Валерія Васильовича.

Пісня «Рідне місто моє» у виконанні Валерія Григораша.

Джерело

Читать ещё:  В университете имени Пилипа Орлика пролицензирован бакалаврат и магистратура специальности «общественное здоровье»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *