Священнки храму Христа Спасителя звертаються до южноукраїнців

Дорогі брати і сестри, шановні жителі і гості нашого міста! Ми, священники храму Христа Спасителя м.Южноукраїнськ, хочемо звернутися до всіх Вас і надіємося, що в цей складний, як для Держави, так і для церкви час Ви з розумінням поставитися до тих вимог і правил, які нам диктує карантин!

В поминальні дні ми не будемо відвідувати кладовище, але це не говорить про те, що ми не можемо пом’янути в молитвах своїх померлих. Адже для Них не обов’язково, щоб ми принесли на могилу кошика, а потім на могилі їли і пили. Для Них не треба і штучних квітів. Їм потрібна молитва перед Богом за прощення їх гріхів. Ми, не йдучи на кладовище, не хочемо залишити Вас без цієї можливості, тому в храмах будуть служити панахиду з збереженням всіх норм і правил.

Всі бажаючи можуть подати «записочки» з іменами померлих, але, якщо у кого немає такої можливості, можна переслати імена на телефон, і ми під час панахиди згадаємо Ваших рідних.

о. Михаїл (067)264 01 84

о. Павел (097)930 13 25

Багато хто задає питання, а як зробити пожертву за їх упокій? Зробіть це для ближнього свого, дайте комусь якийсь пряник, цукерку, або хліб.., для будь кого, і це буде Ваша жертва.

А коли закінчиться карантин, ми в будь який час, за вашим бажанням, зможемо поїхати на кладовище і відслужити на могилі Ваших рідних!

Тим більше, що попереду в нас «Троїцька батьківська субота», яка в цьому році припадає на 6 червня. Так що без молитви ні ми, ні наші покійні не залишимося!

Джерело

Читать ещё:  25 января - ДЕНЬ СТУДЕНТА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *