Депутат Южноукраїнської міської ради, голова фракції «Наш край» Є.Квасневський, звернувся до Южноукраїнського міського голови В.Пароконного, про скликання позачергової сесії міської рад

Шановний пане голово!

Звертаюсь до Вас від ініціативної групи депутатів, про необхідність проведення позапланової сесії міської ради в найкоротший термін (можливо після святкування Пасхальног свята).
Проаналізувавши нормативні документи, а також рекомендації Асоціації міст України, гадаю що сесію потрібно проводити так я і проводилась вона напередодні — в сесійній залі, при цьому виконав всі карантинні заходи, щодо безпеки роботи депутатів та працівників міської ради. Гадаю, що коло осіб від міської ради, які беруть участь у сесії, повинен бути обмеженим. А саме-тільки одним представником від ЗМІ ( можливо від АЕС), представником юридичного відділу,оператором комп*ютерної техніки, та відділу роботи з депутатською діяльністю.
Питання потрібно обов*язково розглянути на профільних депутатських комісіях, щоб уникнути процесу дебатів на сесії. Включити всі питання, які заплановані, а їх майже 140, але сесію проводити з перервами ( роботи не більше 1.5 години), для зменшення коценрації можливого зараження повітря в закритому приміщенні. Також пропоную розглянути питання , щодо вирішення трьомя профільними комісіями розподілу 15 млн грн з резервног фонду бюджету міської ради для питань, які можливо будуть вирішуватися, для забезпечення нормального функціювання міста на час карантину.

17 квітня Є.Квасневський

Депутат Южноукраїнської міської ради, голова фракції «Наш край» Є.Квасневський, звернувся до Южноукраїнського міського голови В.Пароконного, про скликання позачергової сесії міської рад  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/77245/%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82-%D1%8E%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B0%D0%B4

Читать ещё:  Южноукраїнськ - РЕЖИМ РОБОТИ ЦЕНТРА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *