ЮЖНОУКРАЇНСЬКІ СПОРТСМЕНИ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З СУМО

З 26 по 29 вересня 2019 року у місті Сігетсентміклош (Угорщина) відбувся Чемпіонат Європи з сумо серед юнаків, юніорів та кадетів, в якому прийняли участь близько 500 учасників з 11 країн континенту – Україна, Росія, Азербайджан, Естонія, Польща, Болгарія, Норвегія, Угорщина, Румунія, Германія, Грузія.

У склад збірної України увійшли южноукраїнські спортсмени. І як результат — в активі наших юних сумоїстів 10 ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ із 22 які виборола збірна команда України!

Показали найвищу майстерність та стали чемпіонами та призерами вихованці відділення сумо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо — юнацька спортивна школа» у вікових категоріях:

І місце Болотова Діана в командних змаганнях серед кадеток
І місце Мільковський Владислав в командних змаганнях серед кадетів.

Необхідно відмітити і Толстову Ангеліну яка посіла V місце у ваговій категорії до 50 кг серед дівчат до 14 років.

Нагороди южноукраїнців допомогли збірній команді України посісти перше загальнокомандне місце у всіх трьох вікових категоріях на Чемпіонаті Європи.

Участь у таких змаганнях сприяє підвищенню спортивної майстерності юних сумоїстів, тому що їх успіхи це — результат таланту та наполегливої праці. Дякуємо тренерам — викладачам Тімашкову Юрію Миколайовичу, Тімашкову Юрію Юрійовичу, Хлюстіну Анатолію Руслановичу за їх кропітку працю, адже без постійних тренувань не можна досягти таких успіхів. Також важливо, щоб був командний підхід, тому що учасників змагань підтримують їх тренери та рідні.

Читать ещё:  В Україні серед підлітків поширюється небезпечний тренд – їдять мухомори

Южноукраїнськ пишається своїми спортсменами, адже їхні досягнення є перемогою всієї громади міста.

Бажаємо тренерам — викладачам з дзюдо та сумо та їх вихованцям таких високих спортивних перемог і в майбутньому.