Проект інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік

ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у рамках провадження господарської діяльності в сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік розробляє інвестиційну програму на 2020 рік, яка спрямована на забезпечення технологічного та комерційного обліку ресурсів, зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, підвищення якості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища.

Згідно з Порядком розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою НКРЕКП від 14.09.2017 № 1131, з метою отримання пропозицій та зауважень ВП ЮУАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» виносить на розгляд проект інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та водовідведення  на 2020 рік.

Проект заходів інвестиційної програми розміщений на офіційному веб-сайті ВП ЮУАЕС у розділі «Діяльність», вкладка «Офіційна інформація», Проект інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік (https://www.sunpp.mk.ua/uk/info/official_info). Усі пропозиції та зауваження щодо заходів інвестиційної програми ВП ЮУАЕС на 2020 рік просимо надавати на адресу УКБ ВП ЮУАЕС та на електронну адресу: a_balabanov@sunpp.atom.gov.ua.

При поданні пропозицій та зауважень у темі листа слід написати: «Розгляд проекту інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік», а також вказати зворотну адресу контактної особи (прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон/факс, e-mail). Пропозиції та зауваження приймаються до 11 жовтня 2019 року.

Джерело

Читать ещё:  Представник ВП ЮУАЕС у складі делегації Енергоатома взяв участь у міжнародній робочій зустрічі ВАО АЕС щодо комунікативних викликів у атомній енергетиці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *