Южноукраїнськ — Суд закрив апеляційне провадження в справі Пароконного

Сьогодні, 07 серпня, в П’ятому апеляційному адміністративному суді відбулося засідання у справі за позовом Пароконного Віктора Кириловича до Южноукраїнської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення про його звільнення.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив депутат Южноукраїнської міської ради Ерік Григорян.

Нагадаємо, 07.06.2018 року відбулося засідання позапланової 39-ої сесії Южноукраїнської міськради, на якій було прийнято рішення № 1185 «Про дострокове припинення повноважень Южноукраїнського міського голови Пароконного В.К., згідно абз. 1 ч. 2 ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та звільнено його з посади.

Не погодившись з таким рішенням депутатів, Віктор Кирилович оскаржив його до Миколаївського окружного адміністративного суду, посилаючись на необґрунтованість прийнятого рішення та порушення процедури його прийняття, в тому числі в частині проведення таємного голосування.

Рішенням суду від 21 лютого 2019 року позов було задоволено та поновлено Пароконного В. на посаді міського голови, стягнуто заробітну плату за час вимушеного прогулу.

З труднощами, але мер Южноукраїнська приступив до виконання своїх обов»язків, хоч рішення суду передбачало його негайне виконання.

Однак від імені Южноукраїнської міської ради було подано апеляцію на рішення суду від 21.02.2019р. На думку самого Пароконного, апеляційна скарга була підписана не уповноваженою особою,   яка не мала на це права. Про це він повідомив апеляційному суду, та очевидно, що саме ці аргументи були прийняті судом при вирішенні питання щодо закриття апеляційного провадження.

Южноукраїнськ

Тобто рішення Миколаївського окружного суду про поновлення Пароконного В. на посаді мера залишилося без змін та з сьогоднішнього дня набрало законної сили в повному обсязі.

Джерело Маю Право

 

Читать ещё:  Южноукраїнськ - ВІДБУВСЯ ЗАХІД «УКРАЇНА – ЗЕМЛЯ ГЕРОЇЧНОГО НАРОДУ». ФОТО.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *