Відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд

19, 23, 24 березня 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив  Южноукраїнськ 12 9 2 1 52-22 29
2 Все для даху  Первомайськ 10 7 1 2 49-30 22
3 Олександрівка  Олександрівка 12 6 2 4 56-30 20
4 Ю — 35  Южноукраїнськ 13 4 1 8 36-54 13
5 Арбузинка  Арбузинка 13 3 3 7 38-50 12
6 ДПЕС  Южноукраїнськ 10 1 1 8 24-69 4

 

«Олександрівка» — «Автолокомотив» — 2:3 (Александров-2 – Андрєєв А.-3); «Олександрівка» —

«Ю-35» — 6:0 (Ташкович-2, Александров-2, Запорожан-2); «Арбузинка» — «Ю-35» — 2:3 (Христенко, Кокол – Балашов Д., Кисельов В., Грошкін)

Бомбардири:  Марченко («Автолокомотив») — 19, Андрєєв А. («Автолокомотив») — 13, Балашов Д. («Ю-35») — 11, Запорожан («Олександрівка») — 11                                     

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив-2  Южноукраїнськ 18 17 1 116-52 52
2 Таборівка Вознесенський р-н 16 12 2 2 65-31 38
3 Веселиново Веселиново 18 12 1 5 65-34 37
4 Рятівник Южноукраїнськ 16 10 1 5 99-55 31
5 Легіон Южноукраїнськ 18 8 3 7 65-65 27
6 ТВТ Южноукраїнськ 18 6 5 7 57-54 23
7 Трикрати Вознесенський р-н 18 7 2 9 58-55 23
8 Мостове Доманівський р-н 18 5 2 11 73-84 17
9 Благо  Благодатне 18 1 1 16 32-104 4
10 АСС — Смайл  Южноукраїнськ 18 1 17 43-139 3

 

ТВТ- «АСС Смайл» — 6:1 (Хмілевський, Овчар-2, Лісовський-2, Чеканов – Віжанов); «Рятівник» — «Веселинове» — 3:3 (Долинський, Вагін В.-2 – Безуханич О.-2, Виборний); «Веселинове» — «Таборівка» — 0:5 (Безуханич О., Безуханич В., Харламов, Ляхов, Лобанов); ТВТ — «Легіон» — 3:3 (Овчар, Байталенко – Турумура, Капінус, Заворотній, Мартинко в/в); «АСС Смайл» — ТВТ — 3:12 (Петросян-3 – Овчар-7, Смук, Коцюр-2, Чеканов, Лісовський)

Читать ещё:  Відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд

Бомбардири:  Халаїм («Автолокомотив-2») — 35,  Сандул («Таборівка») — 19,

                          Кузьо («Автолокомотив-2») — 18                                                

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Арбузинка-2 Арбузинка 20 15 3 2 101-43 48
2 ЕРП Южноукраїнськ 20 14 3 3 110-53 45
3 Благо-2  Благодатне 18 14 1 3 100-52 43
4 ДЮСШ Доманівка 18 11 1 6 78-57 34
5 КБК Прибужжя 20 10 1 9 73-82 31
6 Семенівка Арбузинський р-н 20 9 2 9 86-62 29
7 Олімп Южноукраїнськ 20 9 1 10 88-71 28
8 Братське Братське 20 7 3 10 69-84 24
9 Зірка Южноукраїнськ 20 6 2 12 65-94 20
10 Богданівка Богданівка 20 3 3 14 69-97 12
11 Смайл Южноукраїнськ 20 20 39-183

 

«Богданівка» — «Зірка» — 2:3 (Савельєв-2 – Покидько, Красніков-2); ЕРП — «Олімп — 5:4 (Чита-3,  Сиверін – Балакай М.-2, Стасюк в/в, Гуртовенко, Лупан М.); «Благо-2» — «Богданівка» — 10:5 (Заяц, Анрійчук-3, Даревський-2, Тофан. Подгорний-2, Девятьоров – Янович, Кравчук О., Савельєв-3); «Зірка» — «Благо-2» — 1:6 (Мустяца – Подгорний-2, Тамразян-3, Любченко М.)

Бомбардири:  Даревський («Благо-2») — 31, Балакай («Олімп») — 28, Піскун («Семенівка») — 25                       

                                                                       40 + ветеранська ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Ятрань — 80 Умань 12 12 72-30 36
2 Тинь Южноукраїнськ 11 7 4 46-40 21
3 Вознесенськ Вознесенськ 12 3 9 41-60 9
4 Бірзула Подольска Куяльницька СР 9 1 8 20-39 3
5 Братське Братське 2 2 3-13

«Ятрань-80» — «Бірзула» — 3:1 (Казанюк О.-2, Моспан – Сільчук); «Бірзула» — «Ятрань-80» — 2:4 (Мартус-2 – Казанюк О., Моспан, Семерчук, Мамбик); «Тинь» — «Вознесенськ» — 3:0; «Вознесенськ» — «Тинь» — 0:3

Читать ещё:  Южноукраїнськ - ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД

Бомбардири:  Казанюк О. («Ятрань-80») — 19, Дроздов («Вознесенськ») — 15,

                         Карпов («Вознесенськ») — 14

Увага! Командам  перед наступними іграми  здати заявки команд («Ю-35, «Вознесенськ») та оплатити стартові внески («Арбузинка»,  «Ю-35»,  ДПЕС, «Олександрівка», «АСС Смайл», «Рятівник», «Трикрати», «Тинь», «Вознесенськ»)

           Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім’я  гравців) та поведінку під час гри та після завершення.

         Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я  

 

 

 Ліга

    Команда        Дата Кількість                     ігор    Лишилось   пропустити
         Чоларія

           Тимур

    Вища     Все для даху 03.03 — ЧК      Рішення КДК

3

3
         Максимчук

           Денис

    Вища     Автолокомотив 03.03 — ЧК      Рішення КДК

3

2
      Бельдиян Дмитро     Вища     Автолокомотив 03.03 – 2ЖК Запис в рапорту арбітра      Рішення КДК

12 місяців

З 09.03.2019 до   09.03.2020
         Запорожан    Максим     Вища       Олександрівка 19.03 —  4 ЖК нак. 1 1
    Єлістратов Дмитро Вища Ю-35 19.03 — ЧК 1 1

 

По 3 попередження:

Вища:                                                                                      

Христенко — «Арбузинка»

Марченко — «Автолокомотив»

Єлістратов — «Ю-35»

Севодняєв — «Все для даху»

 

    40+:  

Барановський — «Вознесенськ»                             

 

 

Наступні ігри  30 березня з 8.50

                          Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *