ДО УВАГИ СТАРШОКЛАСНИКІВ М.ЮЖНОУКРАЇНСЬКА!

В рамках реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки Миколаївським обласним центром зайнятості запроваджується проект для учнів 8-11 класів Миколаївщини «Об’єктив професій».

Ідея проекту: підготовка учнів старших класів до усвідомленого вибору професії через ознайомлення з майбутніми професіями та професіями своїх батьків.

Термін реалізації проекту: березень – травень 2019 року.

Зміст проекту: протягом трьох місяців учасники розміщують фото на своєму профілі в Інстаграм з хештегом #знімокпроф. Фото відображають наступне:

1)  Моя майбутня професія

На фото має обов’язково бути учасник фотопроекту, який за допомогою атрибутики

або за допомогою робочого місця представника професії зображує свою майбутню професію. Фото має відображати специфіку майбутньої професії. Під фото має бути пост, який уточнює майбутню професію учасника.

2)Професія моїх батьків

На фото зображений учасник фотопроекту разом із одним із батьків на робочому

місці. Світлина повинна відображати професію одного із батьків. Під фото має бути пост, який характеризує професії батьків. Світлини повинні відповідати темі фотопроекту.

Учасники проекту: старшокласники м. Миколаєва та Миколаївської області.

Підведення підсумків фотопроекту – 20 травня 2019 року.

Переможцями фото проекту будуть визнані учасники, фото яких стануть самими популярними за кількістю вподобань в Інтернеті (сумарно вподобання на особистій сторінці учасника в Інстаграм та вподобання фото на особистій сторінці ОЦЗ в Інстаграм та Фейсбук).

Нагородження переможців фотопроекту – третя декада травня 2019 року.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у фотопроекті!

Джерело

Читать ещё:  Вспышка кори в Одесской области: в одном из сел ввели карантин

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *