Южноукраїнськ — МЕТАСТАЗ УЗУРПАЦІЇ  ВЛАДИ: ПРО ЦЮ ГОМИДЗЮ

Якщо всяка влада розбещує, то незаконна влада розтліває. Від цього пороку не рятують ні білі альби священнослужителів, ні полосата роба бранця,  ні дрес-код  чиновника.

Криза влади  в місті висвітлила —  наскільки  далекі наші посадовці від змісту  присяги, яку кожен з них підписав.

Про безвідповідальність тих, хто  чотири місяці провів, сховавши  голову в пісок, поговоримо окремо. Тут лише зазначимо —  без їх мовчазної згоди нічого б не відбулося. Більш детально  про це в ст.. 60 Конституції України і в  ст.ст.  9 та 11 Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування».

І  поки основна маса посадовців місцевого самоврядування  вивчає «матчасть» та готується до чергової атестації, без якої навряд чи обійдеться, поговоримо про юристів, бухгалтерів та рецидивістів.

Коли таких троє збираються разом  в одному місці  рівень цинізму  прагне  до безкінечності. Про  «битих»  бухгалтерів, які  можуть легко  ошукати одночасно  і працівників підприємства і його директора і податкову, та ще й отримати від усіх за це  щиру подяку — всі чули. Не новина і те, що для юристів «закон, що дишло» і вони  знають, як тим дишлом ворочати. Про рівень зашквару  у осіб, що неминуче  раз в п’ять-шість років повертаються до своїх  ментальних витоків, тобто  на лавку підсудних,  ми можемо лише здогадуватися.

Не  дивно, що спостерігаючи   цю ГОМИДЗЮ (Горностай, Миськів, Дзюбенко), аналізуючи  їх діяльність на протязі останніх п’яти  місяців,  впевненість,  що ми маємо справу  з южноукраїнським колективним Распутіним зростала  навіть швидше ніж борода у одного  з заколотників.

Те що витворяла  з ЮСТИЦІЄЮ, відомою богинею правосуддя  ця «свята трійця»  визначити інакше ніж правове збочення важко, а  публічне оприлюднення такого зухвалого фарсу лягає ганебною плямою  на репутацію всієї громади.

Читать ещё:  Южноукраїнськ - ЗДІЙСНЕНО СОЦІАЛЬНЕ ПАТРУЛЮВАННЯ

Сьогодні вже можна твердо сказати, що  юридичний хлам,  з допомогою якого  ці горе-діячі намагалися  утриматися у владі,   почали вивозити на смітник.

18 лютого 2019 року Южноукраїнський міський суд  повністю відмовив Виконавчому комітету Южноукраїнської міської ради в задоволенні позовних вимог до Квасневського Е.А. про  стягнення з нього збитків в порядку регресу  на загальну суму понад 130 тисяч гривень.

Сам позов був опублікований на інтернетресурсі  депутата Горностая, який і по цей час забезпечує інформаційну підтримку місцевих путчистів, – «Барометрі Южнукраїнська» ще 14 листопада минулого року.

Барометр об иске

Позовна заява       

Для тих, хто хоче більш детально відчути правове невігластво  очолюване  головним правником міста Мськівом С.О. ми публікуємо повний текст рішення  суду.

Рішення суду

Южноукраїнськ — МЕТАСТАЗ УЗУРПАЦІЇ  ВЛАДИ: ПРО ЦЮ ГОМИДЗЮ  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/42973Звичайно, місцеві шахраї від влади добре розуміли, що цей позов вони програють. Недарма ж  Миськів С.О., який завізував позов сам  на  суд не пішов – послав підлеглу, адже  позов їм був потрібен лише для того, щоб вигадати байку про конфлікт інтересів у депутата Квасневського,  на підставі цього зняти (хоче таке зняття не передбачене ніяким законодавством) внесений ним проект рішення про недовіру   секретарю Дзюбенко  з оприлюднення, а потім на підставі цього всього відмовитись скликати позачергову сесію, чого вимагали 12 депутатів.

ДЗЮБЕНКО ДЕПУТАТАМ

Можемо тільки виказати щире співчуття всій системі правосуддя, яка вимушена займатися такими справами від таких позивачів. А вона ж не одна. Є ще позов   секретаря ради про захист честі та гідності, які  нібито понівечені   недоречними фразами депутатів про розмір її каблуків. Є відкриті листи та звернення до високих  посадовців держави з тими ж ницими аргументами та з воланням  — негайно втрутитися в діяльність органу місцевого самоврядування, що взагалі заборонено законом.

Читать ещё:  Южноукраїнськ - УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Відкритий лист

Маємо надію, що  це  не зійде з рук. Місто наше бачило всяке, але такої зневаги до потреб южноукраїнців, такої зверхності особистого над суспільним,  такої  відвертої наруги над нормами моралі та принципами  самоврядування — мабуть ще ні.

Южноукраїнськ — МЕТАСТАЗ УЗУРПАЦІЇ  ВЛАДИ: ПРО ЦЮ ГОМИДЗЮ  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/42973Тому будемо послідовними та принциповими. Громаді є над чим працювати. Радимо депутатам уважно вивчити рішення суду, про яке йде мова.  Є принаймні декілька питань, на які потрібно отримати відповідь:

Чому в суді  в листопаді 2017 року представник Южноукраїнської міської ради  повністю визнав позовні вимоги іншої  сторони?

Чому  представник міської  ради в суді не заявив при розгляді справи ні одного свідка з числа депутатів шостого скликання  чи з апарату міської ради, які б надали свідчення про незаконні дії секретаря тодішньої міської ради та підтвердили б  обґрунтованість прийнятого радою рішення?Южноукраїнськ — МЕТАСТАЗ УЗУРПАЦІЇ  ВЛАДИ: ПРО ЦЮ ГОМИДЗЮ  Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/42973

Звідки така нечувана щедрість — за рахунок бюджету компенсувати пенсіонеру-депутату, повноваження виборної посади якого  достроково припинено,  не просто втрачений заробіток, а втрачений заробіток +  компенсація доходів за порушення строків виплати (121 413.22) +  витрати на правову допомогу (8 500) + судовий збір (319.12) ?

Чому не подали апеляцію? Чому не призначили службове розслідування ще тоді, в грудні 2017, чи в січні 2018 року?

То може призначити його тепер. Принаймні підстави для цього є.  Адже вся ця історія, крім ганьби, додала ще   1953 гривні 49 копійок викинутих з бюджету міста на   судовий збір по завідомо безперспективній справі.

Викинули, щоб задовольнити похіть ГОМИДЗІ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *