Южноукраїнськ — Відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд

2, 3 березня 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив  Южноукраїнськ 11 8 2 1 49-20 26
2 Все для даху  Первомайськ 10 7 1 2 49-30 22
3 Олександрівка  Олександрівка 10 5 2 3 48-27 17
4 Арбузинка  Арбузинка 12 3 3 6 36-47 12
5 Ю — 35  Южноукраїнськ 11 3 1 7 33-46 10
6 ДПЕС  Южноукраїнськ 10 1 1 8 24-69 4

 

«Олександрівка» — «Арбузинка» — 2:2 (Тишкович, Ізбаш – Сапай, Кокол); «Автолокомотив» —   «Олександрівка» — 4:3 (Марченко-2, Андрєєв А.-2 – Запорожан-2, Кузнецов); «Все для даху» — «Ю-35» — 5:7 (Зайко-3, Чоларія, Доценко – Грошкін, Зайцев, Балашов Д.-3, Єлістратов, Спотар І); «Автолокомотив» — «Все для даху» — 3:3 (Андрєєв А., Марченко, Удова – П’ятов-2, Клімко)

Бомбардири:  Марченко («Автолокомотив») — 19, Малиновський («Все для даху») — 10, Балашов Д. («Ю-35») — 10, П’ятов («Все для даху») — 10, Андрєєв А. («Автолокомотив») —

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив-2  Южноукраїнськ 17 16 1 110-48 49
2 Таборівка Вознесенський р-н 15 12 2 1 65-26 38
3 Веселиново Веселиново 16 11 5 57-31 33
4 Рятівник Южноукраїнськ 14 9 5 91-51 27
5 Легіон Южноукраїнськ 16 8 2 6 61-57 26
6 Трикрати Вознесенський р-н 18 7 2 9 58-55 23
7 Мостове Доманівський р-н 18 5 2 11 73-84 17
8 ТВТ Южноукраїнськ 14 4 4 6 32-41 16
9 Благо  Благодатне 18 1 1 16 32-104 4
10 АСС — Смайл  Южноукраїнськ 16 1 15 39-121 3

«Трикрати» — «Таборівка» — 0:3; «Таборівка» — «Трикрати» — 3:0; «Благо» — «Легіон» — 2:7 (Плотніков, Подгорний – Мацкуляк, Заворотний, Кузнецов, Капінус-3, Турумура); ТВТ- «Благо» — 3:0 (Байталенко-2, Шишканов)

Читать ещё:  Южноукраїнськ - Депутат міської ради інформує

Бомбардири:  Халаїм («Автолокомотив-2») — 29,  Сандул («Таборівка») — 19,

                          Кузьо(«Автолокомотив-2») — 18

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Арбузинка-2 Арбузинка 19 14 3 2 90-41 45
2 ЕРП Южноукраїнськ 18 12 3 3 100-45 39
3 Благо-2  Благодатне 16 12 1 3 84-46 37
4 ДЮСШ Доманівка 18 11 1 6 78-57 34
5 КБК Прибужжя 20 10 1 9 73-82 31
6 Семенівка Арбузинський р-н 20 9 2 9 86-62 29
7 Олімп Южноукраїнськ 19 9 1 9 84-66 28
8 Братське Братське 18 7 2 9 63-69 23
9 Зірка Южноукраїнськ 16 5 1 10 53-77 16
10 Богданівка Богданівка 18 3 3 12 62-84 12
11 Смайл Южноукраїнськ 20 20 39-183

«Зірка» — КБК — 4:2 ( Юрченко С., Мустяци-2, М’арянов – Кізіма Б.-2); КБК — «Зірка» — 7:1 (Кізіма Б., Осичанський-3, Твердовський, Івашко, Кізіма В. – М’арянов); «Смайл» — «Арбузинка-2» — 0:3; «Семенівка» — «Благо-2» — 2:3 (Фесенко, Бойко О. – Тамразян, Подгорний, Даревський); «Благо-2» — «Семенівка» — 3:1 (Даревський-2, Тамразян – Повознюк);

Бомбардири:  Даревський («Благо-2») — 29, Балакай («Олімп») — 26, Піскун («Семенівка») 

                                                                       40 + ветеранська ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Ятрань — 80 Умань 10 10 65-27 30
2 Тинь Южноукраїнськ 9 5 4 40-40 15
3 Вознесенськ Вознесенськ 10 3 7 41-54 9
4 Бірзула Подольска Куяльницька СР 7 1 6 17-32 3
5 Братське Братське 2 2 3-13

«Тинь» — «Ятрань-80» — 0:3; «Ятрань-80» — «Тинь» — 3:0

Бомбардири:  Казанюк О. («Ятрань-80») — 16, Дроздов («Вознесенськ») — 15,

                         Карпов («Вознесенськ») — 14

 Увага! Командам  перед наступними іграми  здати заявки команд («Ю-35», «Таборівка», «Веселинове», «Трикрати», «Зірка», «Вознесенськ») та оплатити стартові внески («Арбузинка»,  «Ю-35»,  ДПЕС, «Олександрівка», «АСС Смайл», «Рятівник», «Трикрати», «Богданівка», «Тинь») «Вознесенськ»)

Читать ещё:  С юга Европы в Украину идет жара: какой будет погода под выборы

           Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім’я  гравців) та поведінку під час гри та після завершення.

    Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я  

 

 

 Ліга

    Команда        Дата Кількість                     ігор    Лишилось   пропустити
Волощук

Юрій (тренер)

 

 

 

    Перша Веселинове  03.02 – КДК

Запис в рапорту арбітра

       До

закінчення Чемпіонату (не має права знаходиться в технічної зоні)

          Безуханич

            Віталій

     Перша Веселинове 16.02 — 4 ЖК нак. 1 1
         Чоларія

           Тимур

    Вища     Все для даху 03.03 — ЧК     Рішення КДК
         Максимчук

           Денис

    Вища     Автолокомотив 03.03 — ЧК     Рішення КДК
   Ковальський     Сергій     Вища     Автолокомотив 03.03 – 2ЖК           1 1
      Бельдиян Дмитро     Вища     Автолокомотив 03.03 – 2ЖК      Рішення КДК

 

                               Наступні ігри 9 березня з 8.50

                    Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *