Відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд

23, 24 лютого 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив  Южноукраїнськ 9 7 1 1 42-14 22
2 Все для даху  Первомайськ 8 7 0 1 41-20 21
3 Олександрівка  Олександрівка 8 5 1 2 43-21 16
4 Арбузинка  Арбузинка 11 3 2 6 34-45 11
5 Ю — 35  Южноукраїнськ 10 2 1 7 26-41 7
6 ДПЕС  Южноукраїнськ 10 1 1 8 24-69 4

Бомбардири:  Марченко («Автолокомотив») — 16, Малиновський («Все для даху») — 10, Тищенко («Олександрівка») — 9                        

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив-2  Южноукраїнськ 17 16 1 0 110-48 49
2 Веселиново Веселиново 16 11 0 5 57-31 33
3 Таборівка Вознесенський р-н 13 11 2 1 59-26 32
4 Рятівник Южноукраїнськ 14 9 0 5 91-51 27
5 Трикрати Вознесенський р-н 16 7 2 7 58-49 23
6 Легіон Южноукраїнськ 15 7 2 6 54-55 23
7 Мостове Доманівський р-н 18 5 2 11 73-84 17
8 ТВТ Южноукраїнськ 13 3 4 6 29-41 13
9 Благо  Благодатне 16 1 1 14 30-94 4
10 АСС — Смайл  Южноукраїнськ 16 1 0 15 39-121 3

ТВТ- «Рятівник» — 5:4 (Шевченко В., Овчар-3, Доценко – Бобок, Шарата С.-2, Вагін В.); «Таборівка» —    «Автолокомотив-2» — 1:1 (Сандул – Кузьо); «Таборівка» — «АСС Смайл» — 8:4 (Сандул-3, Червоний-2, Гриценко, Народовий В.-2 – Віжанов, Абламський-2, Петросян); «Легіон» — «Автолокомотив-2» — 2:6 (Турумура, Заворотний – Халаїм-2, Кузьо, Ігнатьєв, Курбатов, Варяниця Д.)

Бомбардири:  Халаїм («Автолокомотив-2») — 29,  Сандул («Таборівка») — 19,

Кузьо(«Автолокомотив-2»

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Арбузинка-2 Арбузинка 18 13 3 2 87-41 42
2 ЕРП Южноукраїнськ 18 12 3 3 100-45 39
3 ДЮСШ Доманівка 18 11 1 6 78-57 34
4 Благо-2  Благодатне 14 10 1 3 78-43 31
5 Семенівка Арбузинський р-н 18 9 2 7 83-56 29
6 Олімп Южноукраїнськ 19 9 1 9 84-66 28
7 КБК Прибужжя 18 9 1 8 64-77 28
8 Братське Братське 18 7 2 9 63-69 23
9 Зірка Южноукраїнськ 14 4 1 9 48-68 13
10 Богданівка Богданівка 18 3 3 12 62-84 12
11 Смайл Южноукраїнськ 19 0 0 19 39-180 0

 

«Арбузинка-2» — ЄРП — 5:4 (Бугай, Кокол, Васильєв, Мицик, Фокін – Шпаков, Єременко, Чита, Юрченко О.); «Олімп» — «Братське» — 5:2 (Балакай-2, Гуртовенко, Стасюк – Агейкін С. в/в, Осипенко, Агейкін С.);  «Арбузинка-2» — «Семенівка» — 3:2 (Васильєв-2, Варяниця С. – Фесенко, Сисан); «Братське» — «ДЮСШ Доманівка» — 3:6 (Осипенко-2, Агейкін С. – Стефанко, Шинкаренко, Дорош-2, Дєєв); «ДЮСШ Доманівка» — «Смайл» — 9:2 (Дєєв-2, Дорош-2, Стефанко-2, Дем’янівський, Яценко-2 – Абламський, Гук); «Богданівка» — КБК — 3:5 (Кравчук О., Янович, Мірошніченко – Івашко, Негура, Кізіма Б.-2, Кравчук О.); КБК — «Богданівка» — 7:1 (Кізіма Б.-3, Коноваленко Вл.-3, Негура – Янович); «Благо-2» — КБК — 3:4 (Подгорний, Плотніков, Даревський – Юрченок О.-3, Сіверін); «Благо-2» -«Олімп» — 3:1 (Даревський-2 – Балакай)

Бомбардири:  Балакай («Олімп») — 26, Даревський («Благо-2») — 26, Піскун («Семенівка») — 25

                                                                       40 + ветеранська ліга

 

Команди І П Н П М’ячи О
1 Ятрань — 80 Умань 8 8 0 0 59-27 24
2 Тинь Южноукраїнськ 7 5 0 2 40-34 15
3 Вознесенськ Вознесенськ 10 3 0 7 41-54 9
4 Бірзула Подольска Куяльницька СР 7 1 0 6 17-32 3
5 Братське Братське 2 0 0 2 3-13 0

 

Бомбардири:  Казанюк О. («Ятрань-80») — 16, Дроздов («Вознесенськ») — 15,

                         Карпов («Вознесенськ») — 14

Увага! Командам  перед наступними іграми  здати заявки команд («Ю-35», «Таборівка», «Веселинове», «Трикрати», «Зірка», «Вознесенськ») та оплатити стартові внески («Арбузинка»,  «Ю-35»,  ДПЕС, «Олександрівка», «АСС Смайл», «Рятівник», «Трикрати», «Богданівка», «Тинь») «Вознесенськ»)

           Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім’я  гравців) та поведінку під час гри та після завершення.

         Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я  

 

 

 Ліга

    Команда        Дата Кількість                     ігор    Лишилось   пропустити
         Запорожан

            Максим

    Вища О       Олександрівка 19.01 – 2 ЖК 1 1
Волощук

Юрій (тренер)

 

 

 

    Перша Веселинове  03.02 – КДК

Запис в рапорту арбітра

       До

закінчення Чемпіонату (не має права знаходиться в технічної зоні)

         Федорченко

            Сергій

    Вища  Все для даху 10.02 – ЧК      КДК

Запис в рапорту арбітра

3 + умовно до закінчення Чемпіонату 2 + умовно до закінчення Чемпіонату
          Безуханич

            Віталій

     Перша К           Веселинове 16.02 — 4 ЖК нак. 1 1
                 Гук

            Владислав

     Друга Смайл 23.02 — 2 ЖК 1 1

Наступні ігри 2, 3 березня з 8.50

                    Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *