Южноукраїнськ — ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД

Федерація футболу міста Южноукраїнська

 

26 та 27 січня в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 «Автолокомотив»  Южноукраїнськ 8 7 0 1 38-10 21
2 «Все для даху»  Первомайськ 6 6 0 0 31-12 18
3 «Олександрівка»  Олександрівка 8 5 1 2 43-21 16
4 «Арбузинка»  Арбузинка 9 2 2 5 26-35 8
5 «Ю – 35»  Южноукраїнськ 9 2 0 7 22-37 6
6 «ДПЕС»  Южноукраїнськ 10 1 1 8 24-69 4

 

«Арбузинкака» — «Ю-35» — 3:4 (Кокол, сапай, Недяк – Спотар І., Балашов Д., Єлістратов, Ярохович);

«Арбузинкака» — «Автолокомотив» — 2:4 (Гречаний-2 – Марченко, Гук О., Андрєєв, Удова); «ДПЕС» — «Ю-35» — 2:5 (Варяница, Кісельов Вад. – Єлістратов-2, Балашов Д.-2, Спотар І.).

Бомбардири:  Марченко («Автолокомотив») — 14, Тищенко («Олександрівка») — 9, П’ятов («Все для даху») — 8, Овчар («ДПЕС») — 7,  Запорожан («Олександрівка») — 7, Шелест («Олександрівка») — 7, Андрєєв А. («Автолокомотив») – 7.

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 «Автолокомотив-2»  Южноукраїнськ 10 10 0 0 71-27 30
2 «Веселиново» Веселиново 12 10 0 2 45-19 30
3 «Таборівка» Вознесенський р-н 9 8 1 0 46-17 25
4 «Рятівник» Южноукраїнськ 10 8 0 2 66-24 24
5 «Легіон» Южноукраїнськ 12 7 1 4 42-34 22
6 «Мостове» Доманівський р-н 15 4 1 10 58-64 13
7 «Трикрати» Вознесенський р-н 12 3 2 7 32-43 11
8 «ТВТ» Южноукраїнськ 11 2 4 5 22-34 10
9 «Благо»  Благодатне 14 1 1 12 30-88 4
10 «АСС – Смайл»  Южноукраїнськ 13 1 0 12 30-92 3

 

«АСС Смайл» — «Благо» — 8:2 (Муштай, Приходай-2, Петросян-2, Молозовенко-2, Дехтяр –Подгорний, Плотніков); «Рятівник» — «АСС Смайл» — 7:2 (Ляшок-4, Вагін В., Вагін Є. – Петросян, Молозовенко, Приходай в/в); «ТВТ» — «Трикрати» — 3:3 (Коцюр-3 – Волкович, Мельніченко, Грущенко); «Трикрати» — «Мостове» — 3:4 (Щербаніч, Кривоносв/в, Мельніченко, Грущенко – Оніщак А., Кушнір Т., Пащенко); «Мостове» — «Таборівка» — 3:6 (Хоришин, КушнірТ.-2 – Червоний-3, Сандул-2, Народовий Віт.); «Легіон» — «Таборівка» — 1:2 (Капинус – Сандул, Гаркавенко).

Бомбардири:  Халаїм («Автолокомотив-2») — 19, Сандул («Таборівка») — 12, Мухаметшин

(«Мостове») — 11, Лупан («Автолокомотив-2») — 11,  Бобок(«Рятівник») — 11,

Хоришин («Мостове») – 11.

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 «ЕРП» Южноукраїнськ 14 9 3 2 83-32 30
2 «ДЮСШ Доманівка» Доманівка 14 9 1 4 57-44 28
3 «Благо-2»  Благодатне 10 8 1 1 60-33 25
4 «Арбузинка-2» Арбузинка 12 7 3 2 55-29 24
5 «Олімп» Южноукраїнськ 15 7 1 7 73-54   22
6 «Семенівка» Арбузинський р-н 12 6 2 4 51-33 20
7 «Братське» Братське 14 5 2 7 45-53 17
8 «КБК» Прибужжя 12 5 1 6 41-55 16
9 «Зірка» Южноукраїнськ 12 4 1 7 43-55 13
10 «Богданівка» Богданівка 14 3 3 8 50-57 12
11 «Смайл» Южноукраїнськ 15 0 0 15 32-145 0

 

«Арбузинка-2» — «Богданівка» — 5:1 (Барановський, Ярошенко, Фокін-2 – Янович, Кравчук О. в/в);

«Братське» — «КБК» — 2:2 (Гобідзашвілі, Осипенко – Твердовський, Коноваленко В.); «Богданівка» — «Арбузинка-2» — 4:4 (Кравчук М., Кравчук О.-2, Янович – Ярошенко, Пронін, Васильєв-2); «КБК» — «Братське» — 4:3 (Негура, Матюшенко, Нестер, Твердовський – Агейкін В., Осипенко,  Агейкін Є);

«ДЮСШ Доманівка» — ЕРП — 3:1 (Шинкаренко, Дорош-2 – Юнг); «Смайл» — «ДЮСШ Доманівка» 3:7 (Волохов, Масютін, Гук – Деєв-2, Шинкаренко-4, Швінд); «Олімп» — «Смайл» — 12:2 (Стасюк-2, Балакай-5, Кириченко-4, Оксюченко – Гук, Кирилов); «Семенівка» — «Олімп» — 3:1 (Піскун, Алексейчук в/в, Казімір, Алексейчук); «ЕРП» — «Семенівка» — 2:2 (Шпаков, Єременко – Бойко О., Демос); «Смайл» — «Зірка» — 5:7 (Флань-4, Абламський – Лапін-3, Юрченко С., Мустяце, Красніков-2); «Олімп» — «Зірка» — 2:4 (Гуртовенко, Балакай – Покидько, Лапін-3).

Бомбардири:  Балакай («Олімп») — 22, Даревський («Благо-2») — 19, Кириченко(«Олімп») — 19,

Чита («ЕРП») – 17.

40 + ветеранська ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 «Ятрань – 80» Умань 8 8 0 0 59-27 24
2 «Тинь» Южноукраїнськ 6 4 0 2 34-31 12
3 «Вознесенськ» Вознесенськ 10 3 0 7 41-54 9
4 «Бірзула Подольска» Куяльницька СР 6 1 0 5 14-26 3
5 «Братське» Братське 2 0 0 2 3-13 0

 

«Ятрань -80» — «Вознесенськ» — 4:3 (Казанюк-4 – Карпов-2, Дроздов); «Вознесенськ» — «Ятрань -80» —

4:6 (Гришагин, Дроздов-2, Карпов – Трегубов-2, Семерчук, Казанюк-2, Цимбал).

Бомбардири:  Казанюк О. («Ятрань-80») — 16, Дроздов («Вознесенськ») — 15,

Карпов («Вознесенськ») – 14.

 

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я Ліга Команда Дата Кількість  ігор    Лишилось   пропустити
Запорожан

Максим

Вища Олександрівка 19.01. – 2ЖК 1 1
  Плотніков

Олексій

Перша Благо 26.01. – 2ЖК 1 1
Байталенко

Сергій

Перша  ТВТ 27.01. – 4 ЖК нак. 1 1
Червоний

Станіслав

Перша     Таборівка 27.01. – 4 ЖК нак. 1 1
Приходай

Макисм

Перша     АСС Смайл 27.01. – 4 ЖК нак. 1 1

 

Наступні ігри:  3 лютого з  8.50

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *