ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД СЕЗОНУ 2018-2019 РОКІВ

Федерація футболу міста Южноукраїнська

 

19 — 20 січня в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 «Все для даху»  Первомайськ 6 6 0 0 31-12 18
2 «Автолокомотив»  Южноукраїнськ 7 6 0 1 34-8 18
3 «Олександрівка»  Олександрівка 8 5 1 2 43-21 16
4 «Арбузинка»  Арбузинка 7 2 2 3 21-27 8
5 «ДПЕС»  Южноукраїнськ 9 1 1 7 22-64 4
6 «Ю – 35»  Южноукраїнськ 7 0 0 7 13-32 0

 

«Олександрівка» — «ДПЕС» — 12:0  (Запоржан, Тищенко-6, Шелест-3,  Ізбаш – Кісельов     Вад. в/в);

«Ю-35» — «Олександрівка» — 4:6 (Кісельов Вол., Ярорхович, Єлістратов, Балашов Д. – Александров, Шелест-2, Тищенко-2, Кузнецов); «Ю-35» — «Автолокомотив» — 0:3 (команда «Ю-35» на гру не з’явилась); «ДПЕС» — «Автолокомотив» — 1:11 (Лісовський – Спотар Є.-2, Андрєєв А., Марченко-5, Халаїм, Ковальський, Удова).

Бомбардири:  Марченко («Автолокомотив») — 13, Тищенко («Олександрівка») — 9, П’ятов («Все для даху») — 8, Овчар («ДПЕС») — 7,  Запорожан («Олександрівка») — 7, Шелест («Олександрівка») – 7.

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 «Автолокомотив-2»  Южноукраїнськ 10 10 0 0 71-27 30
2 «Веселиново» Веселиново 12 10 0 2 45-19 30
3 «Легіон» Южноукраїнськ 11 7 1 3 41-32 22
4 «Рятівник» Южноукраїнськ 9 7 0 2 59-22 21
5 «Таборівка» Вознесенський р-н 7 6 1 0 38-13 19
6 «Мостове» Доманівський р-н 13 3 1 9 51-55 10
7 «Трикрати» Вознесенський р-н 10 3 1 6 26-36 10
8 «ТВТ» Южноукраїнськ 10 2 3 5 19-31 9
9 «Благо»  Благодатне 13 1 1 11 28-80 4
10 «АСС – Смайл»  Южноукраїнськ 11 0 0 11 20-83 0

 

«Таборівка» — «Легіон» — 9:2 (Червоний-3, Сандул-4, Пономаренко, Гаркавенко – Мартинко, Завороній); ТВТ — «Таборівка» — 2:0 (Червоний-2); «Трикрати» — «Рятівник» — 1:3 (Прокопенко –Угрін, Бобок, Долинський); «Трикрати» — «АСС Смайл» — 3:1 (Дімінський-3 – Петросян); «Легіон» — «АСС Смайл» — 3:1 (Мацкуляк, Турумура, Капинус – Костюк); «Автолокомотив-2» — «Мостове» — 6:4 (Удова-2, Халаїм-2, Курбатов, Марченко – Хоришин-2, Кушнір Т., Гонтарук); «Благо» — «Мостове» — 3:6 (Плотніков-2, Шерстюк – Оніщак І, Хоришин-4, Фаюк); «Рятівник» — «Благо» — 9:1 (Бобок-3, Вагін В.-5, Вагін Є. – Шерстюк);

Бомбардири: Халаїм («Автолокомотив-2») — 19, Мухаметшин («Мостове») — 11, Лупан

(«Автолокомотив-2») — 11, Сандул («Таборівка») — 11, Бобок(«Рятівник») — 11

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 «ЕРП» Южноукраїнськ 12 9 2 1 80-27 29
2 «Благо-2»  Благодатне 10 8 1 1 60-33 25
3 «ДЮСШ» Доманівка 12 7 1 4 57-40 22
4 «Арбузинка-2» Арбузинка 10 6 2 2 46-24 20
5 «Олімп» Южноукраїнськ 12 6 1 5 58-45   19
6 «Семенівка» Арбузинський р-н 10 5 1 4 46-30 16
7 «Братське» Братське 12 5 1 6 40-47 16
8 «КБК» Прибужжя 10 4 0 6 35-50 12
9 «Богданівка» Богданівка 12 3 2 7 45-48 11
10 «Зірка» Южноукраїнськ 10 2 1 7 32-48 7
11 «Смайл» Южноукраїнськ 12 0 0 12 22-119 0

 

«ДЮСШ Доманівка» — «Олімп» — 2:1 (Дорош-2 – Глущенко); «Зірка» — «ДЮСШ Доманівка» — 3:7 (Красніков, Лапін, Мар’янов – Шинкаренко-2, Федоренко-3, Козачок, Дерев’янко); «Семенівка» — «Зірка» — 5:3 (Бойко О., Фесенко-3, Алексейчук – Лапін, Красніков, Покидько); «Семенівка» — ЕРП — 2:2 (Курченко, Алексейчук – Шпаков, Чита); «Олімп» — КБК — 6:3 (Балакай, Кириченко-2, Замкивський-2, Стасюк – Осичанський-2, Хоненко); КБК — ЕРП — 3:9 (Осичанський-2, Кізіма Б. –Чита-3, Гревцов-2, Богданов, Андреев Є.-2, Дяченко); «Благо-2» — «Смайл» — 8:4 (Малаш, Заяць, Андрійчук, Тофан Є., Даревський-2, Подгорний, Коваленко – Флань-3, Вакуленко); «Богданівка» -«Благо-2» — 5:9 (Мірошніченко-3, Крупчатник в/в, Кравчук О.-2 – Даревський-3, Малаш-2, Тофан Є., Плотніков-2); «Олімп» — «Богданівка» — 6:4 (Стасюк-2, Балакай, Оксюченко. Кириченко, Балашов М. – Кравчук М.-2, Яворський, Янович).

Бомбардири:  Даревський («Благо-2») — 19, Чита («ЕРП») — 17, Балакай («Олімп») — 16,

Кириченко(«Олімп») — 15, Подгорний («Благо-2») — 14, Фесенко («Семенівка») — 14

40 + ветеранська ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 «Ятрань – 80» Умань 6 6 0 0 49-22 18
2 «Тинь» Южноукраїнськ 6 4 0 2 34-31 12
3 «Вознесенськ» Вознесенськ 8 3 0 5 34-44 9
4 «Бірзула Подольска» Куяльницька СР 6 1 0 5 14-26 3
5 «Братське» Братське 2 0 0 2 3-13 0

Бомбардири:  Дроздов («Вознесенськ») — 12, Карпов («Вознесенськ») — 11, Міронов («Тинь») — 10, Казанюк О. («Ятрань-80») — 10,Кривицький («Тинь») – 10.

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я Ліга Команда Дата Кількість  ігор Лишилось Gропустити
  Запорожан

    Максим

В

Вища

О       Олександрівка 19.01. – 2ЖК 1 1

 

Наступні ігри 26 та 27 січня з 8.50

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *