ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД

Федерація  футболу міста Южноукраїнська

 

13 січня 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

 

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 Все для даху  Первомайськ 6 6 0 0 31-12 18
2 Автолокомотив  Южноукраїнськ 5 4 0 1 20-7 12
3 Олександрівка  Олександрівка 6 3 1 2 25-17 10
4 Арбузинка  Арбузинка 7 2 2 3 21-27 8
5 ДПЕС  Южноукраїнськ 7 1 1 5 21-41 4
6 Ю — 35  Южноукраїнськ 5 0 0 5 9-23 0

 

«Олександрівка» — «Арбузинка» — 3:3 (Кузнецов-2, Запоржан – Сапай-2, Кокол); ДПЕС — «Олександрівка» — 3:11 (Приходько, Овчар, Іванов – Кузнецов, Александров, Ташкович-6, Шелест-2, Запорожан)

Бомбардири:  П’ятов («Все для даху») — 8, Овчар (ДПЕС) — 7, Марченко («Арбузинка») — 6, Малиновський («Все для даху») — 6, Запорожан («Олександрівка») — 6, Ташкович («Олександрівка») — 6

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 Веселиново Веселиново 12 10 0 2 45-19 30
2 Автолокомотив-2  Южноукраїнськ 9 9 0 0 65-23 27
3 Легіон Южноукраїнськ 9 6 1 2 36-22 19
4 Рятівник Южноукраїнськ 7 5 0 2 47-22 15
5 Таборівка Вознесенський р-н 5 4 1 0 27-11 13
6 ТВТ Южноукраїнськ 9 2 3 4 19-29 9
7 Трикрати Вознесенський р-н 8 2 1 5 22-32 7
8 Мостове Доманівський р-н 11 2 1 8 41-46 7
9 Благо  Благодатне 11 1 1 9 24-65 4
10 АСС — Смайл  Южноукраїнськ 9 0 0 9 18-77 0

 

«Веселиново» — «АСС Смайл» — 6:1 (Войченко, Бардадим Д., Виборний-3, Бардадим І. – Петросян);

«Веселиново» — «Трикрати» — 7:0 (Бардадим Д., Войченко-2, Бардадим І., Білас-2, Виборний); «Автолокомотив-2» — «Трикрати» — 5:3 (Кузьо, Курбатов, Лупан, Ігнатьєв – Дімінський, Щербаніч в/в, Народовий Вол., Прокопенко); «Рятівник» — «Легіон» — 5:2 (Бобок-2, Гончаренко О.-2, Угрін –Турумура, Мацкуляк)

Бомбардири:  Халаїм («Автолокомотив-2») — 17, Мухаметшин («Мостове») — 11,

Лупан («Автолокомотив-2») — 11

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 ЕРП Южноукраїнськ 10 8 1 1 69-22 25
2 Арбузинка-2 Арбузинка 10 6 2 1 46-24 20
3 Благо-2  Благодатне 8 6 1 1 43-24 19
4 ДЮСШ Доманівка 10 5 1 4 38-36 16
5 Братське Братське 12 5 1 6 40-47 16
6 Олімп Южноукраїнськ 9 4 1 4 45-36 13
7 Семенівка Арбузинський р-н 8 4 0 4 39-25 12
8 КБК Прибужжя 8 4 0 4 29-35 12
9 Богданівка Богданівка 10 3 2 5 36-33 11
10 Зірка Южноукраїнськ 8 2 1 5 26-36 7
11 Смайл Южноукраїнськ 11 0 0 11 18-111 0

 

«Богданівка» — «Смайл» — 8:0 (Янович-2, Яковенко, Кравчук М., Мірошніченко-3, Савєльєв); «Братське» — «Богданівка» — 3:1 (Різніченко, Гобідзашвілі, Полянський – Кравчук М.); ЕРП — «Братське» — 5:1 (Юрченко О.-2, Єременко, Юнг,Чита – Агейкін); КБК — «Благо-2» — 3:9 (Кравчук Є.-3 – Подгорний-4, Любченко М.-2, Заяц, Любченко С., Даревський); «Благо-2» — КБК — 7:1 (Даревський-2, Подгорний-4. Тофан Є. – Осичанський)

Бомбардири:  Балакай («Олімп») — 14, Даревський («Благо-2») — 14, Єременко (ЕРП) — 13,

                          Подгорний («Благо-2») — 13, Чита (ЕРП) — 13, Агейкин («Братське») — 12

40 + ветеранська ліга

Команди І П Н П М’ячі О
1 Ятрань — 80 Умань 6 6 0 0 49-22 18
2 Тинь Южноукраїнськ 6 4 0 2 34-31 12
3 Вознесенськ Вознесенськ 8 3 0 5 34-44 9
4 Бірзула Подольска Куяльницька СР 6 1 0 5 14-26 3
5 Братське Братське 2 0 0 2 3-13 0

 

Бомбардири:  Дроздов («Вознесенськ») — 12, Карпов («Вознесенськ») — 11, Міронов («Тинь») — 10, Казанюк О. («Ятрань-80») — 10,Кривицький («Тинь») — 10

 Увага! Командам  перед наступними іграми  здати заявки команд та оплатити стартові внески. 

Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім’я  гравців)

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я Ліга     Команда Дата Кількість ігор Лишилось   пропустити
Спотар Віталій В

Вища

Ю-35 25.12 – 2ЖК 1 1
   Протасов

   Олег

Перша Легіон      05.01 –  КК 2 + 1 умовно      1 умовно
Тамразян Григорій В

Вища

ДПЕС 13.01 – КК 1  

 

ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД
ВІДБУЛИСЯ ІГРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ ТА ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД

Наступні ігри 19 та 20 січня з 8.50

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *