Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років

5, 6 січня 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

Вища ліга

 

Команди І П Н П М’ячи О
1 Все для даху  Первомайськ 6 6 0 0 31-12 18
2 Автолокомотив  Южноукраїнськ 5 4 0 1 20-7 12
3 Арбузинка  Арбузинка 6 2 1 3 18-24 7
4 Олександрівка  Олександрівка 4 2 0 2 11-11 6
5 ДПЕС  Южноукраїнськ 6 1 1 4 18-30 4
6 Ю — 35  Южноукраїнськ 5 0 0 5 9-23 0

 

«Арбузинка» — «Автолокомотив» — 3:6 (Сапай, Кокол – Удова, Марченко-2, Андрєєв А.-3);

ДПЕС — «Арбузинка» — 3:4 (Овчар-3 – Кокол-2, Мицик, Недяк); ДПЕС — «Все для даху» — 3:8 (Алексеенко, Варяниця – Баранюк в/в, Малиновський, П’ятов-3, Чоловський-2, Доценко, Баранюк); «Все для даху» — «Арбузинка» — 5:2 (Сєводняєв, П’ятов, Малиновський-2, Чоловський – Недяк, Кокол)

 

Бомбардири:  П’ятов («Все для даху») — 8, Марченко («Арбузинка») — 6, Овчар (ДПЕС) — 6, Малиновський («Все для даху») — 6

                          

 

Перша ліга

 

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив-2  Южноукраїнськ 8 8 0 0 60-20 24
2 Веселиново Веселиново 10 8 0 2 32-18 24
3 Легіон Южноукраїнськ 8 6 1 1 34-17 19
4 Таборівка Вознесенський р-н 5 4 1 0 27-11 13
5 Рятівник Южноукраїнськ 6 4 0 2 42-18 12
6 ТВТ Южноукраїнськ 9 2 3 4 19-29 9
7 Трикрати Вознесенський р-н 6 2 1 3 19-20 7
8 Мостове Доманівський р-н 11 2 1 8 41-46 7
9 Благо  Благодатне 11 1 1 9 24-65 4
10 АСС — Смайл  Южноукраїнськ 8 0 0 8 17-71 0

 

«Легіон» — ТВТ — 1:1 (Капінус – Шевченко В.); «Мостове» — «Автолокомотив-2» — 3:6 (Кушнір Т., Кушнір А., Хорошин – Кузьо-2, Лупан-2, Удова-2); «АСС Смайл» — «Мостове» — 3:9 (Приходай, Молозовенко, Ніколаєнко – Оніщак І.-3, Мухаметшин-3, Гонтарук, Кушнір Т.-2); «Легіон» — «Благо» — 5:2 (Капінус, Турумура, Заворотній-2, Мацкуляк – Коробченко, Шестюк); «Автолокомотив-2» — «Рятівник» — 4:3 (Удова-2, Лупан, Курбатов – Вагін Є., Гончаренко О., Шарата А.); «Благо» — «Таборівка» — 2:6 (Синявський В., Подгорний – Народовий О., Штибель, Народовий В.-2, Червоний, Пономаренко); «АСС Смайл» — «Таборівка» — 3:5 (Приходай, Віжанов в/в, Абламський, Віжанов –Народовий В., Штибель, Сандул, Гриценко)

 

Бомбардири:  Халаїм («Автолокомотив-2») — 17, Мухаметшин («Мостове») — 11,

                         Кулініч («Рятівник») — 10, Лупан («Автолокомотив-2») — 10

 

Друга ліга

 

Команди І П Н П М’ячи О
1 ЕРП Южноукраїнськ 9 7 1 1 64-21 22
2 Арбузинка-2 Арбузинка 10 6 2 1 46-24 20
3 ДЮСШ Доманівка 10 5 1 4 38-36 16
4 Олімп Южноукраїнськ 9 4 1 4 45-36 13
5 Благо-2  Благодатне 6 4 1 1 27-20 13
6 Братське Братське 10 4 1 5 36-41 13
7 Семенівка Арбузинський р-н 8 4 0 4 39-25 12
8 КБК Прибужжя 6 4 0 2 25-19 12
9 Богданівка Богданівка 8 2 2 4 27-30 8
10 Зірка Южноукраїнськ 8 2 1 5 26-36 7
11 Смайл Южноукраїнськ 10 0 0 10 18-103 0

 

КБК — «Смайл» — 8:0 (Негура, Гунівенко, Коноваленко Влад.-2, Осичанський, Кізіма В., Коноваленко В., Глімбовський); ЕРП — КБК — 6:2 (Юнг, Чита-3, Богданов, Юрченко О.  – Глімбовський, Гунівенко); ЕРП — «Зірка» — 4:5 (Юрченко О.-3, Гревцов – Лавринчук М., Лапін-3, Юрченко С.);

«Зірка» — «Смайл» — 7:5 (Мар’янов, Лавринчук М., Лавринчук Ю., Лапін-2, Юрченко С., Покидько –Муштай, Приходай-3, Розважаев); КБК — «Олімп» — 4:3 (Кізіма В., Кізіма Б., Твердовський – Стасюк, Балакай, Стасюк в/в, Замкивський); «ДЮСШ Доманівка» — «Арбузинка-2» — 2:2 (Стефанко, Швінд –Васильєв, Шамрай); «Семенівка» — КБК — 2:3 (Піскун, Бойко О. – Кізіма В., Хоненко-2); «Арбузинка-2» — «ДЮСШ Доманівка» — 2:3 (Бугай, Барановський – Дорош, Шинкаренко-2); «Семенівка» — «Смайл» — 18:1 (Алексейчук, Сліпченко, Казімір, Бойко О.-2, Євдокімов-2, Піскун-6, Фесенко-5 –Гончаров);

 

Бомбардири:  Балакай («Олімп») — 14, Кириченко («Олімп») — 12, Єременко (ЕРП) — 12,

                          Чита (ЕРП) — 12, Даревський («Благо-2») — 11, Агейкин («Братське») — 11,

Піскун («Семенівка») — 11, Фесенко («Семенівка») — 11

 

                                                                       40 + ветеранська ліга

 

Команди І П Н П М’ячи О
1 Ятрань — 80 Умань 6 6 0 0 49-22 18
2 Тинь Южноукраїнськ 6 4 0 4 34-31 12
3 Вознесенськ Вознесенськ 8 3 0 5 34-44 9
4 Бірзула Подольска Куяльницька СР 6 1 0 5 14-26 3
5 Братське Братське 2 0 0 2 3-13 0

 

«Ятрань -80» — «Вознесенськ» — 9:4 (Лут-3, Казанюк О.-3, Єжаченко, Моспан, Мамбик –Карпов-3, Дроздов); «Бірзула» — «Тинь» — 1:5 (Курьянов, Тимчаковський в/в – Міронов, Кривицький, Грушанський-2); «Вознесенськ» — «Ятрань -80» — 4:12 (Дроздов-3, Сорочан – Казанюк-3, Моспан-2, Лут-2, Репін, Мамбик, Єжаченко-2, Однороженко); «Тинь» — «Бірзула» — 7:3 (Кривицький-4, Патраман-2, Сергієнко – Одайник, Золотухин-2)

 

Бомбардири:  Дроздов («Вознесенськ») — 12, Карпов («Вознесенськ») — 11, Міронов («Тинь») — 10, Казанюк О. («Ятрань-80») — 10, Кривицький («Тинь») — 10

                          

 

Увага! Командам  перед наступними іграми  здати заявки команд та оплатити стартові внески.

          Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім’я  гравців). 

         Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я  

      

 

       Ліга

    Команда        Дата       Кількість               ігор    Лишилось   пропустити
Шевченко

Дмитро

Перша      Трикрати      23.12 – 2 ЖК 1 1
Кравчук

 Олександр

Друга      Богданівка      24.12 –  2 ЖК 1      1
   Крупчатник

   Андрій

Друга      Богданівка      24.12 –  2 ЖК 1      1
      Спотар Віталій В        Вища Ю-35 25.12 – 2ЖК 1 1
Ляхов

Олександр

Перша      Веселиново      30.12 – КК 2 2
   Протасов

   Олег

Перша      Легіон      05.01 –  КК 2 + 1 умовно      1+1 умовно
       Кізіма

   Богдан

Друга      КБК      06.01 –  2 ЖК 1      1

        

Наступні ігри 12 та 13 січня з 8.50

 

                       Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *