Спроба №3: депутати Южноукраїнської міської ради планують провести сесію для розгляду питання про відставку Людмили Дзюбенко

Вчора, 19 листопада, відбулося засідання постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань законності. Окрім членів комісії на нього були запрошені секретар міськради та інші депутати.

Розглядалося три питання, ключовим з яких було скликання позапланової 43-ї сесії. Оскільки Людмила Дзюбенко проігнорувала законну вимогу третини депутатського корпусу, довелося діяти самотужки. Під час засідання комісії вона знову відмовила колегам без належного правового обґрунтування. Також секретар ради заявила, що не збирається скликати і планову сесію, яка мала б відбутися 22 листопада. Цим самим Дзюбенко порушила права депутатів, строки розгляду звернень громадян щодо вирішення земельних питань і приватизації житла, а також Конституцію і ряд законів України.

Враховуючи зазначене, на комісії було прийнято рішення про скликання позапланової 43-ї сесії на 10.00 21 листопада. Відкрити пленарне засідання доручили Олександру Палію, який вже має досвід головування. Також було надано протокольне доручення відділам апарату міськради забезпечити належне проведення сесії, таємного голосування та оприлюднення на офіційному сайті до 16.00 20.11.2018 проекту рішення про дострокове припинення повноважень Дзюбенко і протоколу засідання комісії. Станом на 15.40 цього зроблено не було.

 

Запланована на завтра сесія стане вже третьою спробою усунути секретаря міської ради. Перший раз депутати намагалися відправити у відставку Дзюбенко ще за мерства Віктора Пароконного, «за» тоді проголосувало лише семеро обранців громади. Друга спроба провалилася нещодавно, 1 листопада. Тоді Дзюбенко вдалася до хитрого маневру, самовільно покинувши сесію.

Джерело Маю Право

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *