Южноукраїнськ — ГРАФІК РОБОТИ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ З 19.11.2018 ПО 23.11.2018

Графік

роботи консультативної поліклініки  

з 19.11.2018 по 23.11.2018

Кабінет,

телефон

Спеціаліст Час роботи
 понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
запис на прийом
І поверх
 

5-51-12

 

Реєстратура

7-00 – 19-00

запис на прийом до спеціалістів поліклініки по телефону та при особистому зверненні у порядку черги

№ 105

4-63-72

Кабінет долікарняного прийому 07-30 – 15-30 —  щоденно

медичний огляд, оформлення довідок –  у порядку черги, при невідкладних станах позачергово

  № 117

4-63-74

Кабінет функціональних досліджень 07-30 – 19-00 —  щоденно

антропометрічні вимірювання вага, зріст, гострота зору слуху, внутрішньоочний тиск, частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, ЕКГ – у порядку черги

№ 145

 4-63-79

Кабінет УЗД

 

Ткач Л.О.

 

з 08-00 – 15-00  – щоденно

 

№ 106 4-62-46 Травматолог Савранський О.М. 10-00 – 14-00 10-00 – 14-00 12-00 – 16-00 12-00 – 16-30 12-00-16-00
запис на прийом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
ІІ поверх
№ 211

4-63-93

Нарколог 10-00 – 14-00 —  щоденно

У порядку черги при зверненні

№ 203

4-62-52

Психоневролог

дитячий

Паначова Г.І.

13-00 – 19-00 08-00 – 14-00 13-00 – 19-00 13-00 – 19-00 08-00 – 14-00
за самозаписом та у порядку черги при зверненні
№ 206

4 -62-48

Терапевт консультант

Зурза О.Ю.

з 19.11. по 23.11.2018 р. – відпустка
№ 207

4-64-00

Терапевт

консультант Федорович Л.Є.

08-00 –12-00 08-00– 12-00 08-00– 12-00 08-00– 12-00 08-00– 12-00
У порядку черги при зверненні
№ 208

4-63-73

Ортоптичний кабінет

Берест Л.Г.

09-00 – 17-00 —  щоденно
№ 209

4-62-57

«Довіра» 08-00 – 15-30 08-00 – 15-30 08-00 – 15-30 11-30 – 19-00 08-00 – 15-30
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні
№ 212

4-62-40

Уролог

Седлов А.С.

14-00 – 16-00 08-00 – 13-00 13-00 – 18-00 08-00 – 13-00 08-00 – 13-00
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні
№ 214

4-62-41

Дерматолог

Єгорова М.О.

14-00-19-00 військкомат 08-00-14-00 08-00-14-00 військкомат
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№218 – 219

4-62-43

Офтальмолог дитячий

Квітка О.В.

14-00-19-00 08-00-13-00 14-00-19-00 08-00-13-00 08-00-13-00
з 13-00 – 14-00 – медогляди у дітей 1-го року життя

за самозаписом та у порядку черги при зверненні

Цехове терапевтичне відділення
№ 202

4-62-65

Зав. відділенням

Феофентова Т.В.

08-00 – 16-12 08-00 – 16-12 08-00 – 16-12 08-00 – 16-12 08-00 – 16-12
У порядку черги при зверненні
№ 201

4-62-53

Терапевт

Кутова Ю.В.

08-00-13-00 14-00-19-00 08-00-13-00 14-00-19-00 08-00-13-00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 221

4-62-54

Терапевт

Бойко С.А.

14-00-19-00 08-00-13-00 14-00-19-00 08-00-13-00 14-00-19-00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 222

4-64-53

Терапевт

Корчак М.А.

08-00-10-00 08-00-10-00 08-00-10-00 08-00-10-00 08-00-10-00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 223

4-62-51

Терапевт

Карасьова В.В.

08-00-13-00 14-00-19-00 08-00-13-00 14-00-19-00 08-00-13-00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
Терапевт

Горюшина І.Л.

ЗП АЕС до 30.11.2018 г.
ІІІ поверх
№ 302

4-62-74

Психіатр Ніколаєнко В.Г. 13-00-19-00 09-00-14-00 13-00-19-00 09-00-14-00 09-00-14-00
у порядку черги
№ 303

4-62-67

Кардіолог Коваленко О.П. 08-00 –14-00 13-00 –19-00 08-00 –14-00 13-00 –19-00 08-00 –14-00
За записом в кабінеті та у порядку черги при зверненні
№ 306

4-62-71

Невропатолог Юрцевич Л.В. 14-00-19-00 Військ-комат 14-00-19-00 08-00-14-00 Військ-

ком вій

За записом в кабінеті та у порядку черги при зверненні
№ 307

4-62-72

Голова ЛКК

Зурза О.Ю.

відпустка з 19.11.2018 р. по 23.11.2018 р.
№ 308

4-62-73

Ендокринолог Кійко О.М. 13-00-19-00 08-00-14-00 08-00-14-00 13-00-19-00 08-00–14-00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 206

4-62-48

Ендокринолог дитячий Литвиненко Г.А. з 12-30 – 15-30 – щоденно
У порядку черги при зверненні
№ 309

4-62-66

 

№ 309

4-62-66

Лікар терапевт

медичних оглядів 

Федорович Л.Є.

 

09-00 – 12-00 —  щоденно

Алерголог  Федорович Л.Є. 12-00 – 14-00 —  щоденно
№ 311

4-64-15

 

Ортопед-травматолог

дитячий

Котович О.Г.

12-00 –15-00 15-00 –18-00 12-00 –15-00 15-00 –18-00 12-00 –15-00
У порядку черги при зверненні
№ 315

4-63-86

Хірург дорослий Дубенко В.В. 08-30-11-30 12-30-15-30 08-30-11-30 12-30-15-30 09-00-12-00
№ 314 4-62-45 Хірург-проктолог Слободянюк В.М. 10-00-14-00 12-00-16-00 10-00-14-00 12-00-16-00 10-00-14-00
315

4-63-86

Хірург

Міненкова І.О.

13-00-16-00 08-00 –09-00 13-00-16-00 08-00-11-00 08-00-09-00
У порядку черги при зверненні
№321

2-44-24

Завідувач поліклініки

Ільїнський О.Ю.

 

08-00 –16-00

 

08-00 –16-00

 

08-00 –16-00

 

08-00 –16-00

 

08-00 –16-00

№ 322

 4-62-63

Отоларинголог Наконечний С.О. 08-00-14-00 14-00-16-00 08-00-14-00 14-00-19-00 11-00-13-00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 324 4-62-64 Невропатолог

Зайцева Ю.О.

З 01.10 по 31.12. курси
№ 324

4-62-64

Невропатолог

Бойченко Т.Ф.

14-00-19-00 військ-комат 14-00-19-00 08-00-14-00 військ-комат
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 325

4-62-61

Психиатр

 Коцюр О.Я.

09-00-14-00 11-00-15-00 09-00-14-00 14-00-19-00 11-00-15-00
У порядку черги при зверненні
№ 326

4-62-77

Офтальмолог

Літвінова І.В.

08-00-14-00 Військкомат 08-00-14-00 Відрядження 08-00-14-00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
Офтальмолог Євдокімова О.М. 14-00-19-00 08-00-14-00 14-00-19-00 08-00-14-00 Військкомат
4-63-84 Фтизіатр дорослий

Ткаченко В.В.

08-00-12-00 14-30-18-30 08-00 –12-00 12-00-16-00 08-00-12-00
4-64-58 Фтизіатр дитячий Ткаченко В.В.

дит. (каб. 217)

12-30-14-30 12-00-14-00 12-30-14-30 16-30-18-30 12-30-14-30
У порядку черги при зверненні

Головний лікар  КЗ «Южноукраїнська міська лікарня» Самойленко М.І. телефон 2-16-09

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *