Южноукраїнськ — ГРАФІК РОБОТИ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ З 05.11.2018 Р. ПО 09.11.2018 Р.
Графік
роботи консультативної поліклініки
з 05.11.2018 р. по 09.11.2018 р.
Кабінет,
телефон |
Спеціаліст | Час роботи | ||||
понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | ||
запис на прийом | ||||||
І поверх | ||||||
5-51-12 |
Реєстратура |
7-00 – 19-00
запис на прийом до спеціалістів поліклініки по телефону та при особистому зверненні у порядку черги |
||||
№ 105 4-63-72 | Кабінет долікарняного прийому | 07-30 – 15-30 — щоденно
медичний огляд, оформлення довідок – у порядку черги, при невідкладних станах позачергово |
||||
№ 117
4-63-74 |
Кабінет функціональних досліджень | 07-30 – 19-00 — щоденно
антропометрічні вимірювання вага, зріст, гострота зору слуху, внутрішньоочний тиск, частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, ЕКГ – у порядку черги |
||||
№ 145
4-63-79 |
Кабінет УЗД
Ткач Л.О. |
з 08-00 – 15-00 – щоденно
|
||||
№ 106 4-62-46 | Травматолог Савранський О.М. | 10-00 – 14-00 | 10-00 – 14-00 | 12-00 – 16-00 | 12-00 – 16-30 | 12-00 – 16-00 |
запис на прийом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
ІІ поверх | ||||||
№ 211
4-63-93 |
Нарколог | 08-00 – 1400 — щоденно | ||||
№ 203
4-62-52 |
Психоневролог
дитячий Паначова Г.І. |
13-00 – 19-00 | 08-00 – 14-00 | 13-00 – 19-00 | 13-00 – 19-00 | 08-00 – 14-00 |
за самозаписом та у порядку черги при зверненні | ||||||
№ 206
4 -62-48 |
Терапевт консультант
Зурза О.Ю. |
СТАЦІОНАР до 09.11.2018 р. | ||||
за записом в реєстратурі та при особистому зверненні |
||||||
№ 207 4-64-00 | Терапевт
консультант Федорович Л.Є. |
08-00 –12-00 | 08-00– 12-00 | 08-00– 12-00 | 08-00– 12-00 | 08-00– 12-00 |
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні |
||||||
№ 208
4-63-73 |
Ортоптичний кабінет
Берест Л.Г. |
09-00 – 17-00 — щоденно | ||||
№ 209
4-62-57 |
«Довіра» | 08-00 – 15-30 | 08-00 – 15-30 | 08-00 – 15-30 | 11-30 – 19-00 | 08-00 – 15-30 |
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні | ||||||
№ 212 4-62-40 | Уролог
Седлов А.С. |
14-00 – 16-00 | 08-00 – 13-00 | 13-00 – 18-00 | 08-00 – 13-00 | 08-00 – 13-00 |
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні | ||||||
№ 214
4-62-41 |
Дерматолог Єгорова М.О. |
з 29.10.2018 – 09.11.2018 – відпустка | ||||
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
№218 – 219
4-62-43 |
Офтальмолог дитячий
Квітка О.В. |
|||||
з 13-00 – 19-00 — щоденно
з 13-00 – 14-00 – медогляди у дітей 1-го року життя |
||||||
Цехове терапевтичне відділення | ||||||
№ 202
4-62-65 |
Зав. відділенням
Феофентова Т.В. |
08-00 – 16-12 | 08-00 – 16-12 | 08-00 – 16-12 | 08-00 – 16-12 | 08-00 – 16-12 |
№ 201 4-62-53 | Терапевт
Кутова Ю.В. |
Лікарняний лист | ||||
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
№ 221 4-62-54 | Терапевт
Бойко С.А. |
14-00 –19-00 | 08-00– 13-00 | 14-00 — 19-00 | 08-00 –13-00 | 08-00 –13-00 |
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
№ 222
4-64-53 |
Терапевт
Корчак М.А. |
14-00 –19-00 | 08-00 –13-00 | 14-00 –19-00 | 08-00 –13-00 | 14-00 –19-00 |
№ 223 4-62-51 |
Терапевт
Карасьова В.В. |
08-00-13-00 | 14-00-19-00 | 08-00-13-00 | 14-00-19-00 | 08-00-13-00 |
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
Терапевт
Горюшина І.Л. |
||||||
ЗП АЕС до 30.11.2018 г. | ||||||
ІІІ поверх | ||||||
№ 302
4-62-74 |
Психіатр Ніколаєнко В.Г. | 09-00 –14-00 | 11-00 –14-00 | 09-00 –14-00 | 09-00 –14-00 | 11-00 –14-00 |
у порядку черги | ||||||
№ 303 4-62-67 | Кардіолог Коваленко О.П. | 08-00 –14-00 | 13-00 –19-00 | 08-00 –14-00 | 13-00 –19-00 | 08-00 –14-00 |
№ 306
4-62-71 |
Невропатолог Юрцевич Л.В. | Стаціонар до 16.11.2018 р. | ||||
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
№ 307
4-62-72 |
Голова ЛКК
Зурза О.Ю. |
08-00 – 16-00 — щоденно |
||||
№ 308 4-62-73 | Ендокринолог Кійко О.М. | 13-00-19-00 | 08-00-14-00 | 08-00-14-00 | 13-00-19-00 | 08-00–14-00 |
№ 206 4-62-48 | Ендокринолог дитячий Литвиненко Г.А. | з 12-30 – 15-30 – щоденно | ||||
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні |
||||||
№ 309
4-62-66
№ 309 4-62-66 |
Лікар терапевт
медичних оглядів Федорович Л.Є. |
09-00 – 12-00 — щоденно |
||||
Алерголог Федорович Л.Є. | 12-00 – 14-00 — щоденно | |||||
№ 311 4-64-15
|
Ортопед-травматолог
дитячий Котович О.Г. |
12-00 –15-00 |
15-00 –18-00 |
12-00 –15-00 |
15-00 –18-00 |
12-00 –15-00 |
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
№ 315
4-63-86 |
Хірург дорослий Дубенко В.В. |
12-30–15-30 |
09-30 –12-30 |
12-30 –15-30 |
09-30 –12-30 |
19-30– 12-30 |
№ 314 4-62-45 | Хірург-проктолог Слободянюк В.М. | 10-00 — 14-00 | 12-00 –16-00 | 10-00 -14-00 | 12-00 –16-00 | 10-00 –14-00 |
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
315
4-63-86 |
Хірург
Міненкова І.О. |
08-00 –11-00 | 08-00 –09-00 | 08-00 –11-00 | 13-00 –16-00 | 08-00 –09-00 |
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
№321
2-44-24 |
Завідувач поліклініки
Ільїнський О.Ю. |
08-00 –16-00 |
08-00 –16-00 |
08-00 –16-00 |
08-00 –16-00 |
08-00 –16-00 |
№ 322
4-62-63 |
Отоларинголог Наконечний С.О. | 08-00-14-00 | 14-00-16-00 | 08-00-14-00 | 14-00-19-00 | 11-00-13-00 |
№ 324 4-62-64 | Невропатолог Зайцева Ю.О. | З 01.10 по 31.12. курси | ||||
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
Невропатолог Бойченко Т.Ф. | 1400-1900 | військ-комат | 1400-1900 | 0800-1400 | військ-комат | |
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
|
||||||
№ 325
4-62-61 |
Психиатр
Коцюр О.Я. |
з 08.10. – 13.11.2018 р. – відпустка | ||||
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні | ||||||
№ 326 4-62-77 | Офтальмолог Літвінова І.В. | Відпустка до 19.11.2018 р. | ||||
Офтальмолог Євдокімова О.М. | 14-00-19-00 | 12-00-14-00 | 14-00-19-00 | 08-00-14-00 | 12-00-14-00 | |
4-63-84 | Фтизіатр дорослий
Ткаченко В.В. |
08-00-11-00 | 15-30-19-00 | 08-00 –11-30 | 14-00 -17-00 | 08-00 –11-30 |
4-64-58 | Фтизіатр дитячий Ткаченко В.В.
дит. (каб. 217) |
11-30-13-00 | 14-00-15-30 | 11-30-13-00 | 17-00-18-30 | 11-30-13-00 |
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні |