Спартакіада Атомпрофспілки на южно-українському майданчику

На базі спорткомплексу  Южно-Українського енергокомплексу «Олімп» 26-27 жовтня відбулися змагання 2-го туру 26 Спартакіади Атомпрофспілки України. Його учасники — команди РАЕС, ХАЕС, ЗАЕС, СхідГЗК і ЮУАЕС — змагалися в 4-х видах спорту, виборюючи першість у плаванні, стрітболі, футзалі та гирьовому спорті.

Змагання традиційно пройшли в напруженій боротьбі та в дружній атмосфері. В загальному підсумку у господарів змагань – команди ЮУАЕС два перших (плавання та стрітбол) та два других (футзал і гирьовий спорт) місця.

Блискучі виступи южно-українських пловців Олександри Дозорцевої (здобула перемогу на 3-х дистанціях в особистій першості), Євгена Муляра (три перемоги), Сергія Блануци (дві перемоги), Максима Усатенко (дві перемоги та одне друге місце), Людмили Боголюб (дві перемоги та одне друге місце), Олексія Чернія (два других та одне третє місця) та їхня переконлива перемога в двох естафетах не залишили шансів суперникам. Здобута 9-та перемога в командній першості є рекордом змагань Спартакіади.

Баскетболісти ВП ЮУАЕС вибороли чемпіонський кубок у першому в історії Спартакіади турнірі «3х3». До складу команди-переможниці, що обіграла всіх своїх суперників, входили Сергій Гладкий, Володимир Селезньов, Антон Пономарьов та капітан Михайло Костюченко.

У змаганнях з гирьового спорту южно-українці Микола Цимбал (з результатом 245 підйомів) і Микола Морозов (200 підйомів) стали переможцями. Їхній партнер по команді Микола Завалій (182 підйоми) посів 3 місце. Ще двоє спортсменів ЮУАЕС Андрій Дешко та Сергій Бистріка показали четвертий результат в особистій першості та другий — у командній.

Напруженим видався турнір з  футзалу серед ветеранів. У його перебігу южно-українцям Ігорю Спотарю, Віталію Спотарю, Вадиму Повознюку, Дмитру Єлістратову, Сергію Яроховичу, Едуарду Андронатію, Володимиру Кисільову, Івану Гречаному та Дмитру Грошкіну (капітан команди) для перемоги забракло одного забитого м’яча. Матч з командою ХАЕС вони зіграли внічию 3:3 і все вирішила різниця забитих та пропущених м’ячів. Аби стати переможцями, господарі майданчика мали завершити наступну гру з командою РАЕС з перевагою в 5 голів. Фінальний свисток зафіксував результат цього матчу — 4:0 на їхню користь. Але цього виявилось замало – футболісти ЮУАЕС на другому місці.

Читать ещё:  Доклад представительницы ЮУАЭС вошел в тройку лидеров конкурса научных проектов НАЭК «Энергоатом»

«У нинішньому турі команда Южно-Українського енергокомплексу здобула майже максимум очок – 22 з 24 можливих, — зазначає завідувач сектора навчально-спортивної роботи комбінату культурно-спортивних споруд ВП ЮУАЕС Олександр Бурцайло. – Нам забракло лише одного очка, щоб в неофіційному командному заліку наздогнати суперника, та двох — щоб бути першими: у команди СхідГЗК – 45 очок, у ЮУАЕС – 44 очка та друга позиція».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *