Южноукраїнськ — ГРАФІК РОБОТИ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ З 22.10.2018 ПО 26.10.2018

 

Графік

роботи консультативної поліклініки

з 22.10.2018 по 26.10.2018 

 

Кабінет,

телефон

Спеціаліст Час роботи
 понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
запис на прийом
І поверх
 

5-51-12

 

Реєстратура

7.00 – 19.00

запис на прийом до спеціалістів поліклініки по телефону та при особистому зверненні у порядку черги

№ 105

4-63-72

Кабінет долікарняного прийому 07.30 – 15.30 щоденно

медичний огляд, оформлення довідок –  у порядку черги, при невідкладних станах позачергово

  № 117

4-63-74

Кабінет функціональних досліджень 07.30 – 19.00 щоденно

антропометрічні вимірювання вага, зріст, гострота зору слуху, внутрішньоочний тиск, частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, ЕКГ – у порядку черги

№ 145

 4-63-79

Кабінет УЗД

Ткач Л.О.

 

з 08.00 – 15.00  – щоденно

 

№ 106

4-62-46

Травматолог Савранський О.М. 10.00 – 13.00 10.00 – 14.00 12.00 – 16.00 12.00 – 16.30 12.00 – 16.00
запис на прийом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
ІІ поверх
№ 211

4-63-93

Нарколог 10.00 – 12.00 щоденно
№ 203

4-62-52

Психоневролог

дитячий

Паначова Г.І.

13.00 – 19.00 08.00 – 14.00 13.00 – 19.00 13.00 – 19.00 08.00 – 14.00
за самозаписом та у порядку черги при зверненні
№ 206

4 -62-48

Терапевт консультант

Зурза О.Ю.

08.00 – 12.00 щоденно
 

за записом в реєстратурі та при особистому зверненні

№ 207

4-64-00

Терапевт

консультант Федорович Л.Є.

08.00 — 12.00 08.00 — 12.00 08.00 — 12.00 08.00 — 12.00 08.00 — 12.00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 208 Ортоптичний кабінет

Берест Л.Г.

09.00 – 17.00 щоденно
№ 209

4-62-57

«Довіра» 08.00 – 15.30 08.00 – 15.30 0800 – 15.30 11.30 – 19.00 08.00 – 15.30
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні
№ 212

4-62-40

Уролог

Седлов А.С.

14.00 – 16.00 08.00 – 13.00 13.00 – 18.00 08.00 – 13.00 08.00 – 13.00
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні
№ 214

4-62-41

Дерматолог

Єгорова М.О.

14.00 – 19.00 Військкомат 08.00-14.00 08.00-14.00 військкомат
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№218 – 219

4-62-43

Офтальмолог дитячий

Квітка О.В.

14.00 – 19.00 08.00-14.00 13.00-19.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Цехове терапевтичне відділення
№ 202

4-62-65

Зав. відділенням

Феофентова Т.В.

08.00 – 16.00 08.00 – 16.00 08.00 – 16.00 08.00 – 16.00 08.00 – 16.00
№ 201

4-62-53

Терапевт

Кутова Ю.В.

за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 221

4-62-54

Терапевт

Бойко С.А.

14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 222

4-64-53

Терапевт

Корчак М.А.

М/о з/п АЕС з 10.09 – 31.10.2018 р.
№ 223

4-62-51

Терапевт

Карасьова В.В.

08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
Терапевт

Горюшина І.Л.

14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
ІІІ поверх
№ 302

4-62-74

Психіатр

Ніколаєнко В.Г.

09.00 – 14.00 11.00 — 14.00 09.00 – 14.00 09.00 – 14.00 11.00 – 14.00
у порядку черги
№ 303

4-62-67

Кардіолог

Коваленко О.П.

08.00 – 14.00 13.00 – 19.00 08.00 – 14.00 13.00 – 19.00 08.00 – 14.00
№ 306

4-62-71

Невропатолог

Юрцевич Л.В.

10.00 – 12.00 14.00 – 16.00 10.00 – 12.00 14.00 – 16.00 10.00 – 12.00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 307

4-62-72

Голова ЛКК

Зурза О.Ю.

08.00 – 16.00 щоденно
№ 308

4-62-73

Ендокринолог

Кійко О.М.

13.00-19.00 08.00-14.00 08.00-14.00 13.00-19.00 08.00 — 14.00
№ 308

4-62-73

Ендокринолог

дитячий

Литвиненко Г.А.

Курси з 26.09 – 26.10.2018 р.
 

за записом по телефону та у порядку черги при зверненні

№ 309

4-62-43

Лікар терапевт

медичних оглядів 

Федорович Л.Є.

09.00 – 12.00 щоденно
Алерголог  Федорович Л.Є. 09.00 – 12.00 щоденно
№ 311

4-64-15

Ортопед-травматолог

дитячий

Котович О.Г.

08.00 – 14.00 12.00 – 18.00 08.00 – 14.00 12.00 – 18.00 08.00 – 14.00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
Хірург дорослий Дубенко В.В. 08.30 – 11.30 08.30 – 11.30 08.30 – 11.30 12.30 – 15.30
№ 314

4-62-45

Хірург-проктолог Слободянюк В.М. З 01.10 по 01.11.2018 р. курси
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
315

4-63-86

Хірург

Міненкова І.О.

08.00 – 09.00 08.00 – 09.00 08.00 – 11.00 13.00 – 16.00 08.00 – 09.00
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№321

2-44-24

Завідувач поліклініки

Ільїнський О.Ю.

 

08.00 – 16.00

 

08.00 – 16.00

 

08.00 – 16.00

 

08.00 – 16.00

 

08.00 – 16.00

№ 322

 4-62-63

Отоларинголог Наконечний С.О.
08.00-14.00 Військкомат

Пр.14.00-16.00

08.00-14.00 14.00-19.00 Військкомат

Пр.11.00-13.00

№ 324

4-62-64

Невропатолог

Зайцева Ю.О.

З 01.10 по 31.12. курси
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
Невропатолог Бойченко Т.Ф. 14.00-19.00 військкомат 14.00-19.00 08.00-14.00 військкомат
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 325

4-62-61

Психиатр

 Коцюр О.Я.

з 08.10 – 13.11.2018 р. – відпустка
за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні
№ 326

4-62-77

Офтальмолог

Літвінова І.В.

14.00 – 19.00 08.00 – 14.00 14.00 – 19.00 команд. військком
Офтальмолог Євдокімова О.М. 08.00 – 14.00 військкомат 08.00 – 14.00 14.00 – 19.00 08.00 – 14.00
4-63-84 Фтизіатр дорослий

Ткаченко В.В.

дит. (каб. 217)

08.00 – 11.30 15.30 — 19.00 08.00 – 11.30 14.00 — 17.00 08.00 – 11.30
11.30-13.00 14.00-15.30 11.00-13.00 17.00-18.30 11.30-13.00
за записом по телефону та у порядку черги при зверненні

 

 Головний лікар КЗ «Южноукраїнська міська лікарня» Самойленко М.І., телефон 2-16-09

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *