Публікуємо календар змагань серед ветеранів, які пройдуть в Одесі 12-15 вересня

Публікуємо календар змагань серед ветеранів, які пройдуть в Одесі 12-15 вересня

Повний календар змагань у трьох вікових категоріях.

Кубок України 40+:

СКА 13.09., четвер
12.00 A1 Чорне море (Одеса) A3 Old Stars (Світловодськ)
12.50 А2 ФК Южноукраїнськ А4 Арсенал (Очаков)
13.50 А3 Old Stars (Світловодськ) А1 ФК Южноукраїнськ
14.40 А4 Арсенал (Очаков) А1 Чорне море (Одеса)
16.50 В1 ТВД (Львів) В3 Глорія (Одеса)
17.40 В2 U-40 (Южноукраїнськ) В4 АРПІ (Запоріжжя/Донецьк)
18.40 В3 Глорія (Одеса) В2 U-40 (Южноукраїнськ)
19.30 В4 АРПІ (Запоріжжя/Донецьк) В1 ТВД (Львів)
СКА  14.09, п’ятниця
12.00 В3 Глорія (Одеса) В4 АРПІ (Запоріжжя/Донецьк)
13.00 А1 Чорне море (Одеса) А2 ФК Южноукраїнськ
14.00 В1 ТВД (Львів) В2 U-40 (Южноукраїнськ)
15.00 А3 Old Stars (Світловодськ) А4 Арсенал (Очаков)
16.00 1/2 ВЛ
17.00 1/2 ВЛ
18.00 1/2 1Л
19.00 1/2 1Л
40+, СКА  15.09, субота
12.30 Фінал Першої ліги
13.30 Фінал Кубку

Чемпіонат України 50+:

СКА 12.09.середа
12.00 А1 Фортеця A3 Ветеран (Бахмутський р-н)
12.40 В1 Локомотив (Лиман) B3 Бершадщина(Вінницька обл.)
13.20 С1 Союз (Дон.обл.-Харків) C3 Сб.Яворів.р-ну
14.00 В3 Бершадщина(Вінниц. обл.) B2 Соборка (Одеса)
14.40 D3 ЗіКоНі (Суми) D2 OLD STAR (Світловодськ)
15.20 C3 Сб.Яворів. р-ну C2 Енергія+ (НоваКаховка)
16.00 D1 Чорне море(Одеса) D3 ЗіКоНі (Суми)
16.40 E1 Рочин (Соснівка, Льв.обл.) E3 Шахтар (Донецька обл.)
17.20 F1 Ніколь-Технологія (Суми) F3 Підприємець (Хмельник)
18.00 E3 Шахтар E2 Динамо (Приморськ)
18.40 G1 Базіс-Syngenta (Умань) G3 Енергія (Львів)
19.20 F3 Підприємець F2 Кодима (Одеська обл.)
20.00 G3 Енергія G2 Енергодар (Енергодар)
Юракадемія, 13.09, четвер
9.00 A3 Ветеран (Бахмутський р-н) А1 Фортеця
9.40 В1 Локомотив (Лиман) B2 Соборка (Одеса)
10.20 С1 Союз (Дон.обл.-Харків) C2 Енергія+ (Нова Каховка)
11.00 D1 Чорне море (Одеса) D2 OLD STAR (Світловодськ)
11.40 E1 Рочин (Соснівка, Льв.обл.) E2 Динамо (Приморськ)
12.20 F1 Ніколь-Технологія (Суми) F2 Кодима (Одеська обл.)
13.00 G1 Базіс-Syngenta (Умань) G2 Енергодар (Енергодар)
13.40 1/8 1 найкраща з третіх команд
14.25 1/8 2 найкраща з третіх команд
15.10 1/8 2D
15.55 1/8 1D 2C
16.40 1/8 1E 2F
17.25 1/8 1F 2E
18.10 1/8 1G 2A
18.55 1/8 2G 2B
СКА, 13.09, четвер
15.30 стик 3Х3 3Х5
16.10 стик 3Х4 3Х6
СКА, 14.09, п’ятниця
9.00 1/4 УТШ прогр 1А-3Х1 прогр 1Е-2F
9.40 1/4 УТШ прогр 1B-3Х2 прогр 1F-2E
10.20 1/4 УТШ прогр 1C-2D прогр 1G-2A
11.00 1/4 УТШ прогр 1D-2C прогр 2G-2B
Політех, 14.09, п’ятниця
12.20 1/4 перем 1А-3Х1 перем 1Е-2F
13.10 1/4 перем 1B-3Х2 перем 1F-2E
14.00 1/4 перем 1C-2D перем 1G-2A
14.50 1/4 перем 1D-2C перем 2G-2B
18.00 1/2 1Л прогр 1B-3Х2 — 1F-2E прогр 1C-2D — 1G-2A
18.50 1/2 1Л прогр 1А-3Х1 — 1Е-2F прогр 1D-2C — 2G-2B
19.40 1/2 ВЛ перем 1B-3Х2 — 1F-2E перем 1C-2D — 1G-2A
20.30 1/2 ВЛ перем 1А-3Х1 — 1Е-2F перем 1D-2C — 2G-2B
СКА  15.09, субота
10.30 Фінал Першої ліги
11.20 Фінал

Чемпіонат України 60+:

 «Політех» 12.09.18, середа
10.00 А1 «Рішел’є» (Одеса) A3 «Восток» (Запоріжжя)
10.30 А2 «Енергетик» (Зеленодольск) A4 «Київ»
11.00 В2 «Ветеран-Василівка» B4  «Комунар» (Харків)
11.30 В1 «Колос» (Кременчукський р-н) B3 «Ветеран» (Конотоп)
12.00 А4 «Київ» A1  «Рішел’є»
12.30 А3 «Восток» A2 «Енергетик»
13.00 В4 «Комунар» B1  «Колос»
13.30 В3 «Конотоп» B2 «Ветеран-Василівка»
14.00 С1 «Енергія» (Львів) C3 «Дністер» (Овідіопіль)
14.30 С2 «Спорт-Інвест» (Дніпро) C4 «Ніколь-Технологія» (Суми)
15.00 D1 «Десна» (Чернігів) D3 «ТВД»(Львів)
15.30 D2 «Локомотив» (Дніпро) D4 «УТК-Базіс» (Умань)
16.00 C4 «Ніколь-Технологія» C1 «Енергія» (Львів)
16.30 C3 «Дністер» C2 «Спорт-Інвест»
17.00 D4 «УТК-Базіс» D1 «Десна»
17.30 D3 «TBД» D2  «Локомотив»
Політех, 13.09, четвер
9.00 А1 «Рішел’є» (Одеса) А2 «Енергетик» (Зеленодольск)
9.30 A3 «Восток» (Запоріжжя) В4 «Київ»
10.00 В1 «Колос» (Кременчукський р-н) В2 «Ветеран-Василівка»
10.30 B3 «Ветеран» (Конотоп) A4  «Комунар» (Харків)
11.00 С1 «Енергія» (Львів) С2 «Спорт-Інвест» (Дніпро)
11.30 C3 «Дністер» C4 «Ніколь-Технологія»
12.00 D1 «Десна» (Чернігів) D2 «Локомотив» (Дніпро)
12.30 D3 «TBД» D4 «УТК-Базіс» (Умань)
13.00 стик
13.35 стик
14.10 стик 4D
14.45 стик 3D 3C
15.20 1/4
18.00 1/4
18.35 1/4 2D
19.20 1/4 1D 2C
Політех, 14.09, пятница
9.00 1/2 1Л прогр 1А-2В прогр 1С-2D
9.40 1/2 1Л прогр 1В-2А прогр 1D-2C
10.20 1/2 ВЛ перем 1А-2В перем 1С-2D
11.00 1/2 ВЛ перем 1В-2А перем 1D-2C
11.40 Фінал Першої ліги
60+, СКА  15.09, субота
9.30 Фінал

futsalua.org

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *