Южноукраїнськ — «НАТХНЕННЯ» ЗАПРОШУЄ МАЙБУТНІХ ЗІРОЧОК. Фото

Народний ансамбль бального танцю «Натхнення» запрошує майбутніх зірочок віком з  4-х років у Палац культури «Енергетик»  каб.№15.

Ансамбль «Натхнення» існує з перших днів існування нашого міста. За ці роки в колективі виховано багато талановитих танцюристів: чемпіонів України, володарів кубків України в усіх вікових категоріях, призерів чемпіонату світу та призерів міжнародних змагань. Колектив є переможцем міжнародних фестивалів в інших країнах світу та Європи.

В червні  2018 року дитячий та дорослий колектив посіли два перших місця на Міжнародному фестивалі «Alegria» у м. Калелла (Іспанія).

В серпні 2018 року кращі пари колективу брали участь у Міжнародних змаганнях на території Китайскої народної Республіки по запрошенню та фінансуванні Міжнародної федерації спортивного танцю Китаю. Діти брали участь у 5-ти змаганнях різних провінцій Китаю, де наші спортсмени стали переможцями та призерами цих змагань. За 20 днів перебування в Китаї вони мали можливість познайомитися з культурними та народними традиціями цієї країни, а також обмінятись творчим досвідом.

Танцювальне мистецтво – це всесвіт, де гармонійно поєднані особистість, музика  та пластика рухів… Саме в ньому кожен з нас може розвиватися так як бажає сам, оскільки танець безмежний, танець чарівний, танець різноманітний….

Спортивний танець складається з Європейської програми, до якої входять такі танці: Повільний вальс, Танго, Віденський вальс, Квікстеп, Фоксторт та Латиноамериканської програми: Самба, Ча-ча-ча, Румба, Пасодобль і Джайв. Саме ці танці поєднують у собі характер та культуру різних країн світу.

Прекрасний світ танцю допомагає забути про всі життєві негаразди і зануритися у казку.

Южноукраїнськ — «НАТХНЕННЯ» ЗАПРОШУЄ МАЙБУТНІХ ЗІРОЧОК. Фото Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/20015
Южноукраїнськ — «НАТХНЕННЯ» ЗАПРОШУЄ МАЙБУТНІХ ЗІРОЧОК. Фото
Читать ещё:  С апреля украинские работодатели обязаны обустраивать рабочие места для людей с инвалидностью

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *