Южноукраїнськ. Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті.

Протягом останніх восьми років Фонд «Klitschko Foundation»* збирає в добродійному проекті «Школа успіху» (School of Success) найактивніших підлітків України у віці 14-16 років в літню освітню школу.

 

«Школа успіху» (ШУ) покликана розвивати актуальні для нового покоління, навички, серед яких: креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність. Проект допомагає розкрити потенціал активної молоді і направити її енергію для пошуку власного «Я».
Цього року в конкурсному відборі взяли участь майже 3000 підлітків, з яких лише 50 хлопцям і 50 дівчатам вдалося пройти у фінал.

 

Відразу двом (!) учням з гімназії нашого міста, однокласникам Артему Білику і Тетяні Шаповал пощастило стати учасниками «Школи успіху».

Южноукраїнськ. Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті. Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/18203
Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті.

Тривалість навчання в ШУ було десять днів.

Відповідно до захоплень кожної групи підлітків, заздалегідь були визначені теми для навчання, підібраний викладацький склад, а також спеціально навчений для роботи з дітьми старшого шкільного віку колектив з 20 молодих наставників — «менторів», які постійно з ними знаходилися. Для участі в проекті були задіяні бізнесмени, політологи, психологи, філософи, мовознавці – справжні професіонали, які досягли високих результатів за своїм напрямком діяльності.

 

Графік перебування в ШУ був дуже щільним і різноманітним.
Зі слів Артема Білика:
«день починався о 6 годині ранку з крос-фіта (екстремальної зарядки). У першій половині дня учасникам ШУ проводили різні екскурсії, а в другій — читали лекції з подальшим обговоренням тем. Учбовий день закінчувався о 23 годині після підведення підсумків — «рефлексії».

Южноукраїнськ. Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті. Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/18203
Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті.

Особливо запам’яталися хлопцям відвідини до:
— головної спортивної арени України – НСК «Олімпійський»;
— Winner Group Ukraine – офіційного імпортера автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche, Bentley з можливістю побачити процес роботи зсередини. Діти дізналися про професію механіка, інженера, менеджерів;
— музею популярної науки і техніки «Експеріментаніум», де можна було на власні очі побачити, як працюють закони фізики, поторкати експонати, експериментувати, проводити дослідження;
— Pinchuk Art Center, де познайомилися з сучасним мистецтвом;
— клініку «Борис», де показали сучасне медичне обладнання, розповіли про вакцинацію і навчили наданню першої медичної допомоги.

Читать ещё:  Пособие на ребенка будут платить по-новому
Южноукраїнськ. Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті. Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/18203
Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті.

 

Всі лекції були дуже пізнавальними, але з представлених лекторів найцікавішими були:
— Олександр Зайома – викладач школи красномовства, який розповів про секрети публічних виступів, формуванні першого враження і як зацікавити людей, щоб вони хотіли вас послухати ще раз;
— Павло Піменов, директор комунікацій фонду О. Пінчук з лекцією про сексуальну культуру, на якій хлопці ставили питання, які не змогли б задати своїм батькам;
— Олександр Ярмак – відомий український репер, який поділився власною формулою успіху;
— Андрій Хомицький, персональний тренер, двократний чемпіон по бодібілдингу;
— Олена Бердникова – психолог, розповіла, як розрізняти емоції, що таке EQ і IQ.
І, безумовно хлопці дуже були ради зустрічі з Віталієм Кличком – чемпіоном світу з боксу, політичним діячем і творцем благодійного Фонду.

Віталій на зустрічі розповів, що мета проекту – «знайти свій талант і реалізувати себе». Також Віталій поділився історіями з життя та власними правилами успіху, а хлопці змогли поставити йому свої питання.
Засновник Klitschko Foundation Володимир Кличко вважає: «Успешный человек должен что-то вернуть обществу, чтобы оно развивалось. Мы с братом видели свою миссию в том, чтобы воспитать новых лидеров, дать им знания и веру, что будущее – свое и мира – в их руках. Достижения выпускников «Школы успеха» – поступление в престижные колледжи мира, реализация собственных проектов – должны мотивировать и других подростков поверить в себя и бороться за свою мечту»».

Южноукраїнськ. Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті. Подробнее читайте на Юж-Ньюз: http://xn----ktbex9eie.com.ua/archives/18203
Створення локальної «Школи успіху Кличка» у нашому місті.

Тому, гімназисти Артем Білик і Тетяна Шаповал, повернувшись після закінчення проекту, реалізують локальну «Школу успіху» (ЛШУ) для підлітків міста Южноукраїнськ і найближчих населених пунктів.
Програма ЛШУ працює другий рік і створюється у всіх регіонах України при безпосередній участі випускників ШУ. За результатами ЛШУ 2017 року випускники навчили 720 підлітків України.

Читать ещё:  Мэра Николаева Александра Сенкевича экстренно госпитализировали

Артем і Тетяна об’єднають свої зусилля для того, щоб поділитися знаннями, отриманими в Школі Успіху при безпосередній участі команди ШУ і запрошених для участі спікерів.
Час проведення ЛШУ в м. Южноукраїнськ (попередньо) з 30.10.2018 по 01.11.2018.
Хлопці і дівчата 13-15 років запрошуються для участі в проекті ЛШУ.
Місце проведення буде вказано додатково.

Примітка: * Організатор проекту Klitschko Foundation – всеукраїнська добродійна організація, яку в серпні 2003г. заснували брати Кличко. За 15 років Фонд реалізував ряд соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, які популяризують постійний розвиток особистості, занять спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Klitschko Foundation – створити необхідні умови для розвитку молодого покоління українців які активно беруть участь в ухваленні рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін в суспільстві.

Контактні телефони:

Білик Н.В. +380675143323
Білик Артем +380675175354

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *