ЗАХОДИ ЩОДО ЛІКВІДАЦІЇ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ В МІСТІ ЮЖНОУКРАЇНСЬКУ ЗА ПЕРІОД З 01.06.2018 ПО 30.06.2018

На виконання  рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні заходи щодо ліквідації та запобігання виникненню несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Южноукраїнську» управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради надає інформацію про проведення рейдів по ліквідації стихійної торгівлі та кількості складених протоколів за період з 01.06.2018 по 30.06.2018.

У зазначений період проведено 15 рейдів із 21 запланованих (6 не відбулись у зв’язку з святковими днями та погодними умовами), відповідно до затвердженого графіку проведення рейдів-обстежень із ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську у ІІ кварталі 2018 року, в яких прийняли участь представники управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, КП «Служба комунального господарства», Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Під час рейдів складено відповідні акти, які підписані присутніми членами комісії.

Основними місцями виникнення несанкціонованої торгівлі є: територія біля житлових будинків на проспекті Незалежності, 11-13; територія біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 25; територія біля магазину «Сільпо» на проспекті Незалежності, 35; територія біля ринку «Господар» на проспекті Незалежності, 37.

В ході рейдів здійснювався моніторинг кількості торгуючих осіб у невстановлених місцях, кількість займаних погонних метрів торгуючими особами та асортименту товару.  Всього у червні місяці зафіксовано 679 торгуючих:

— 631 осіб на території біля житлових будинків на проспекті Незалежності, 11-13;

— 28 осіб на території біля магазину «Сільпо» на проспекті Незалежності, 35;

— 11 осіб на території біля ринку «Господар» на пр.Незалежності,37;

— 9 осіб на території біля магазину «АТБ»  на проспекті Незалежності, 25. Найпоширеніший асортимент товарів складається з овочів, фруктів, ягід, квітів, молочних продуктів та м’яса птиці.

Протоколів про адміністративні порушення у червні місяці не було складено.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *