Николаевский пенсионер раскритиковал установку 72-метрового флага (видео)

В среду, 7 июля, николаевский пенсионер Анатолий Ильченко, славящийся своими экстравагантными одиночными акциями, устроил новый пикет. Надев халат санитара психлечебницы и повесив на грудь плакат, он пришел под областную государственную администрацию и встал на лестнице у входа в учреждение.

По мнению пикетчика, президент занимается не тем, чем должен заниматься глава государства, и принимает абсурдные, шутовские решения.

— Замість того, щоб наводити лад у державі, змушувати органи влади працювати відповідно до законів, вимог Конституції, він займається тим, що створює ефекти всякі зорові. От надумав великі, високі, гігантські прапори. Але ж навіщо вони у Миколаєві? На площі сірій, як тепер її називають, є високий прапор — ще Чайка поставив. Біля облдержадміністрації є достатньо високий прапор, біля міської ради. Не потрібно більше прапорів! Так ні — треба десь 14-15 мільйонів викинути на прапор 72 метри висотою. Це абсолютна дурість. Це не потрібно. На фоні того, що органи влади працюють все гірше і гірше, що Україна взагалі втрачає ознаки держави, займатися оцими прапорами — це просто навіть шкодить. Навіть у мене, який дуже хотів цієї держави, воно викликає відразу до цієї держави, — объяснил свою позицию известный николаевский пикетчик.

Источник

Читать ещё:  Время льготной растаможки "евроблях" могут продлить: разработан законопроект

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *