Блок №2 ЮУАЕС: ремонт і реконструкція

Станом на 1 липня 2021 р. (27 доба планово-попереджувального ремонту (ППР*) на другому енергоблоці ЮУАЕС виконували наступні роботи:

— завантаження активної зони реактора;

— вихорострумовий контроль теплообмінних трубок та перемичок парогенератора №3;

— підготовка до модернізації головного роз’єму головного циркуляційного насоса №2;

— ремонт обладнання та арматури третього каналу системи безпеки;

— збирання підшипників № 2, 14, стопорно-регулювальних клапанів №1, 3 турбіни;

— гідроочищення теплообмінних трубок конденсатора турбіни.

Згідно з «Програмою заміни тепломеханічного обладнання (ТМО)» виконуються роботи з реконструкції системи охолодження газоохолоджувачів генератора зі встановленням пластинчатих теплообмінників. На теперішній час триває монтаж трубопроводів.

З метою забезпечення повної відповідності технічних засобів контролю бору чинним нормативним документам виконуються роботи з модернізації нейтронних аналізаторів НАР-Б. На теперішній час ведеться обв’язка встановлених проточних датчиків, монтаж трубопроводу та кабельнопровідникової продукції.

 

            Довідково:

*Планово-попереджувальний ремонт (ППР) — проведення у заздалегідь заплановані терміни ремонту та обстеження обладнання для підтвердження його технічного стану. Під час ППР виконується також заміна та модернізація обладнання, направлені на підвищення безпеки, надійності та техніко-економічних показників роботи станції. Інша обов’язкова процедура ППР — перевантаження ядерного палива. На кожному енергоблоці АЕС ППР проводиться щорічно.

  • №2 ЮУАЕС 5 червня  відімкнено від мережі для виконання середнього ремонту тривалістю 65 діб.

Джерело

Читать ещё:  Блок №3 ЮУАЭС: ремонт и реконструкция

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *