«Тут є якісь хворі на… бананофікус?» — лівівський журналіст показав онлайн COVID-лікарню на Закарпатті та зчинив ґвалт у відділку поліції (ВІДЕО)

Неабиякий резонанс в соцмережі Фейсбук викликав стрім з лікарні у Іршаві, де львівський журналіст Остап Стахів продемонстрував ситуацію в окремих відділеннях медзакладу. Коментуючи свою трансляцію чоловік зауважив, що саме тут ситуація є критичною і нібито лежать хворі на коронавірус.

Під час свого стріму чоловік запитував у медперсоналу чи, цитуємо: «тут є якісь хворі на модний грип, на бананофікус?», а також зауважив: «кажуть, що Іршавський район -це є найбільш заражений, що тут на день хворіє так як в цілій Російській федерації».

Слід зазначити, що після походеньок медзакладом в пошуках хворих на коронавірус у Іршаві Остап Стахів зі своїми колегами опинилися у відділку поліції. Сюди на захист львівського журналіста почали з’їжджатися й місцеві активісти.

«Іршавська лікарня в червоній зоні Закарпаття. Незаконне затримання та вивертання рук в поліції м. Іршава», — йдеться у дописі до відповідного відео на сторінці Стахіва в соцмережі.

За словами Стахіва до тутешнього відділку приїхав начальник ВП Іршави і, цитуємо: «покриває злочин поліціянтів»

Зазначимо, що ці витівки не залишилися без реакції спільноти в соцмережі. Ці трансляції зібрали десятки тисяч репостів і коментарів. Втім, думки громадян щодо згаданої ситуації розділилися:

Слід також зауважити, що наразі офіційних коментарів з приводу згаданих подій у Іршаві, попри неабиякий суспільний резонанс, Поліцією Закарпатської області на момент цієї публікації не оприлюднено. Відтак, на яких підставах відбувалося затримання та за якими статтями кваліфікували дії затриманих правоохоронці наразі відомо виключно зі слів авторів відео, очевидців і учасників подій на них зафіксованих.

Джерело

Читать ещё:  Звернення отця Віктора. ВІДЕО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *