Южноукраїнськ — ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА! Скільки платимо за «світло».

Постановою Кабінету Міністрів України №1325 від 28.12.2020 р. встановлена фіксована ціна на електроенергію для населення з 1 січня по 31 березня 2021 року, яка є єдиною для всіх споживачів незалежно від обсягів споживання, місця проживання та соціального статусу.

Фіксована ціна на електричну енергію для населення побутових споживачів з 1.01.2021 року становить 1,68 грн/кВт∙год з ПДВ незалежно від обсягу споживання

Продовжують діяти тарифні коефіцієнти (двозонні, тризонні) для споживачів, у яких встановлені багатозонні прилади обліку.

Зверніть увагу! 

Постановою Кабінету Міністрів України №64 від 01.02.2021 р. затверджена компенсація витрат певним категоріям споживачів. Компенсація передбачена на обсяг фактичного споживання в І кварталі 2021 року і буде надаватись щомісячно:

  1. багатодітним, прийомним сім’ям та будинкам сімейного типу
  2. населенню, що проживає в будинках з електроопаленням та мало право на знижений тариф станом на 31.12.2020 р.
  3. населенню, що проживає в негазифікованих будинках і без централізованого теплопостачання та мало право на знижений тариф станом на 31.12.2020 р.

Таким категоріям клієнтів держава компенсує різницю в коштах, що виникла в результаті скасування знижених тарифів (які діяли у 2020 році — 0,9 грн/кВт∙год) і застосування фіксованої ціни (з 1.01.2021р. — 1,68 грн/кВт∙год).

Для споживачів, які мають субсидію, компенсація надаватиметься у складі субсидії.

Для споживачів, які не мають субсидії, компенсація буде зарахована на особовий рахунок споживача в електропостачальника.

Для отримання компенсації оформлювати додаткові документи чи подавати заяви не потрібно.

Механізм відображення компенсації опрацьовується постачальником.

Джерело

Читать ещё:  Первомайск взбудоражили слухи о демонтаже памятника освободителям города. ФОТО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *